Zranený Neymar verí, že spoluhráči vybojujú titul z MS aj bez neho

brasilia bet365 stavkyHoci pre neho kvôli zlomenine stavca v závere štvrťfinále s Kolumbiou svetový šampionát predčasne skončil, Neymar sa nevzdáva svojho zlatého sna. Verí, že Brazílčania ovládnu domáce majstrovstvá i bez neho a on s nimi bude môcť budúcu nedeľu osláviť titul. Tiež poďakoval všetkým za podporu.

“Môj sen neskončil. Bol raz situácií prerušený, ale pokračuje. Som si istý, že moji spoluhráči urobia všetko, čo bude možné, aby sme vyhrali,” odkázal dnes Neymar prostredníctvom videa, ktoré natočila brazílska asociácia predtým, než opustil tím a odletel sa liečiť domov.

Zranenie mu spôsobil v 87. minúte piatkového zápasu s Kolumbiou (2:1) obranca Juan Camilo Zuniga, ktorý do neho naskočil a kolenom ho tvrdo udrel do chrbta. Vyšetrenie v nemocnici neskôr odhalilo zlomeninu, kvôli ktorej Neymar príde o zvyšok šampionátu. Arbiter zákrok neposúdil ako faul, riešiť ho ale bude dodatočne FIFA.

“Chcel by som všetkým fanúšikom a kamarátom poďakovať za podporu v tejto ťažkej chvíli. Neviem nájsť tie správne slová, aby som opísal, čo sa mi teraz honí hlavou a čo cítim v srdci,” uviedol tichým hlasom. “Ale život ide ďalej. Chcem povedať len to, že sa vrátim, ako najskôr to bude možné,” dodal Neymar. O Zuniga vo svojom odkazu nehovoril.

Verí, že za týždeň bude môcť so spoluhráčmi oslavovať titul na štadióne Maracaná. “Mojím snom bolo zahrať si finále majstrovstiev sveta, to už sa bohužiaľ nesplní. Ale stále sa mi môže splniť sen stať sa svetovým šampiónom,” povedal dvadsaťdvaročný útočník.

“Dá-li boh a spoluhráči sa stanú šampiónmi, budem s nimi po boku. A všetci Brazílčania potom budeme spoločne oslavovať,” dodal hviezdny útočník Barcelony.

Tip :  x – Bet365 – 3,20