Znížené na stav bláznivého imbecile pre posielanie užitočných Unibet videoklipov

Takže rozlúčka, Louis van Gaal. Aby to parafrázoval Vince Lombardi, Iron Tulip ukončil svoju vládu v Manchestri United ako práve on začal: vystrelil s nadšením. Odlety nie sú oveľa predvídateľnejšie, a napriek tomu sa tento spôsob, ako sa vedie, zdá byť zbytočne krutý a chaotický…podobne ako prepustenie jeho predchodcu. Je to takmer tak, akoby Louis nebol úplne problémom a nie jediným vysoko profilovaným číslom v Old Trafford, ktorý nie je v súlade s touto úlohou.

Teraz Fiver nezačína na svojom soapboxu s megaphone príliš často, ale sme radi, že odsudzujeme udalosti v Old Trafford ako pomerne ošúchanú liečbu zábavného a Unibet výstredného chlapíka, ktorý sa pred dvoma dňami usiloval o konečné víťazstvo FA Cupu. A dnes ráno?Tam je, baliť svoje veci do kartónovej krabice, zatiaľ čo vďaka jednej šatni sa zmenšuje, až do stavu bláznivého imbeckého za očividne zlovestný zločin vysielania nerealizovateľných hráčov pomocou užitočných videoklipov prostredníctvom e-mailu a potom urobiť kroky na zistenie, či nie len leniví sovište ich skutočne sledovali. (V súvisiacich správach z Manchester United sieti, zdá sa, že Matteo Darmian určite nevenoval veľkú pozornosť tomuto.

Teraz Fiver môže premýšľať o veľa platných dôvodov, prečo Manchester United možno chcel vyložiť Van Gaal, často zbožný a mŕtvy štýl futbalu, ktorý nútil jeho zdanlivo Unibet vzbudzujúce obvinenia byť hlavným. Ale keď sa futbalový manažér vysmechuje zvnútra, aby sa skutočne pokúsil zlepšiť tie, ktoré mu boli poverené, potom je naozaj na úkryte na nič.Za všetko to, že sa hovorí, že peniaze vo výške 5 miliónov libier bude mať nohavice za to, že to robí, to nič konkrétne pomôže zmierniť úder na jeho nezanedbateľné ego.

a ignorovať ostatných nápadníkov pred tým, ako prevezmete prácu svojho starého priateľa, je jeden José Mourinho, ktorý sa od decembra odvážne skrížil prstami. Medzi tých, ktorí pravdepodobne budú obzvlášť spokojní s príchodom Mourinho do Manchesteru United, sú obyčajní hostia pri slávnosti páni Alex Ferguson a Bobby Charlton, ktorí nemôžu vydržať pohľad na Unibet muža, ale pravdepodobne sa budú cítiť povinní predstierať, že je spokojný vymenovanie. Blogovanie Juan Mata je ďalší zamestnanec klubu, ktorý by mohol byť nepochopený, pretože predtým bol vyradený z Stamford Bridge jeho starým – a skoro novým šéfom.Podobne títo hráči z “delegácie”, ktorí oznámili, že vyjadrili svoje pochybnosti o menovaní Mourinho, sú rovnako nepravdepodobné, že budú mať novú schôdzku spokojní, zatiaľ čo ktokoľvek mladší ako 23 rokov nemá žiadny osobitný záujem pôjsť do Zulte Waregem alebo Genk bude tiež nervózne prehĺtať. Áno, dokonca aj podľa noriem človeka legendárneho pre jeho schopnosť začať argument v prázdnej miestnosti, úrovne trenia Mourinho sa javí ako spôsobené už od zasadacej miestnosti až po tréning krajina bola silne impozantná, kvôli čomu vôbec nepriniesla horečnatá špekulácia nad budúcnosťou Ryana Gigga.Správy z Manchestru naznačujú, že mu bude ponúknutá úloha “v určitej kapacite”, ktorá pokrýva veľké množstvo možností, ako Unibet poskytnúť výlety na štadióne celú cestu až do úlohy ako jedného z Mourinhoovho vnútorného okruhu určených štvrtých oficiálnych báderov. Ani sa pravdepodobne nepozerá na muža, ktorý mal oči na Big Chair, naše peniaze sú na Giggsy, ktoré oddeľujú 29 rokov väzieb s United a nasledujú Louis von z dverí. QUOTE OF THE DAY

“Čo sa rozvinulo v sobotu nemôže a nesmie byť zmiernená. To je úplná urážka Rangers, našich podporovateľov a tých, ktorí boli zastrašovaní a napadnutí.Rangers považuje za nepochopiteľné, že nikto, a to buď v rámci škótskej FA alebo Hibernian Football Club, odsúdil Hibernian podporovateľa tieto násilné scény na konci [o] finále škótskeho pohára, keď Rangers hráči a členovia nášho zákulisné personál boli fyzicky a slovne napadnutý “- Popeovy O’Rangers poslať prísne formulovaný list, v smere škótskej FA po fanúšikov rozhodnutia štádium historická rekonštrukcia Škótsko fanúšikov Hibs demontáž Wembley v roku 1977 po tom, čo vyhral škótsky pohár Unibet prvýkrát od roku 1902. Facebook Twitter Pinterest Docela presné. Fotografia: Jeff Holmes / PAFIVER LETTERS

“The Dark Side vyhrá a Alan Pardew zosobňuje mladého Elvisa.Akákoľvek nevinnosť z môjho detstva, ktorá zostala, bola zničená “- JJ Zucal.” Gratulujem Manchesteru United za to, že zdanlivo robí to nemožné, takže nás všetci ľúdia Louis Van Gaal. Nemohli ani nechať ho vychutnať víťazstvo FA Cupu dokonca za jednu hodinu, ak by to mohli byť? “- Noble Francis. Takže, konečne dostanem list uverejnený v The Fiver a dáte úver a fotku Kredit Stevenovi Chickenovi, keď už vyhral ten list, ktorý bol predchádzajúci deň. Strávil som ešte viac času, keď sa po zapísaní tohto e-mailu nemôžem vrátiť späť. Ale to je v poriadku, po tom, čo v pondelok utrpeli pápežovia O ‘Rangers, s ktorými Hibs prehrali, som sa zaobchádzala so sledovaním Iron Maiden v Johannesburgu.Škoda na to, že Euro a Copa América prichádzajú a všetky finále sa budú konať, dúfam, že kampaň STOP FOOTBALL sa môže vrátiť späť. Alebo ešte lepšie…STOP FIVER! “- Gavin Simmonds.

“Drž sa, to som nebol ja, ktorý som napísal v piatok. Teraz sa zdá, že som strávil vo štvrtok popoludňajší ego-googling niečo, čo som napísal, potom píšem v sťažnosti, že som mal uľahčiť nájsť, keď v skutočnosti som len ego-googling.Sorrie o tom zlomené spojenie, mimochodom. Zrejme nie je úmyselné a ja neviem, ako to opraviť.Ho-hum “- rozhodne Steven Chicken.” Rebe Noble Francis’s PostScript (piatkové listy) návrh: Niektorí z nás sú druhu ponúkajúc, spoločenských a priateľských ľudových porazených, ktorí už majú účty Economist “- Jack Stokes.

Pošlite svoje listy na adresu the.boss@theguardian.com. A ak nemáte nič lepšieho, môžete tiež napísať The Fiver. Dnešný bezvýhradný list o víťazstve dňa je…JJ Zucal.JOIN GUARDIAN SOULMATES Je pravdepodobné, že ak čítate tento čajový futbalový e-mail, takmer určite je jediný. Ale nebojte sa – ak by ste chceli nájsť priateľstvo alebo lásku, zaregistrujte sa tu, aby ste si prezreli profily takého druhu erudovaného, ​​spoločenského a priateľského ľudu, ktorý by zvyčajne nesníval o tom, že by s vami ísť von.A nezabudnite, nie je to odmietnutie, ktoré vás zabije, je to nádej. BITS AND BOBS

No to je prekvapenie. Romelu Lukaku by rád hrával futbal niekde inde ako Everton. “Keď sa veci medzi manažérom a hráčmi prerušia, stáva sa to ťažké…v mojej hlave viem, kam chcem ísť. Budete vedieť, kedy to bude ukončené, “povedal jeho vedúci vedúci. Facebook Twitter Pinterest Romelu Lukaku vedie hlavu.Foto: Geert Vanden Wijngaert / AP

Pán Roy nemá problém s Jamie Vardy preskočiť zápas Anglicka proti Flamin ‘Socceroos sa dostať do manželstva. “Musel minulý rok zrušiť svoju svadbu, keď som ho zavolal,” povzdychol si pán Roy. “Preto to bolo pre mňa ťažšie, ako by bolo inak sťažovať sa na tento týždeň dátum.” Medzitým, PSG 4-2 porážka z Marseille vo finále francúzskeho pohára bola zatienená bezpečnostné obavy spojené s preplnením a štetce, ktoré sa hádzali okolo Stade de France. “Keď bol systém pod tlakom, zrútil sa v určitom počte bodov,” povedal miestny úradník.

Chris Coleman naštartoval Chris Coleman po zmluve, ktorá ho viaže na prácu vo Walese až do Svetového pohára v roku 2018. A fanúšikovia Liverpoolu budú s radosťou počuť, že Mario Götze dovážal jeho pán 15% a zaviazal svoju budúcnosť Bayernu v Mníchove. “Teším sa na novú sezónu v Mníchove a urobím všetko preto, aby som bol v prvom tréningu v rámci Carlo Ancelottiho,” zařval.DOPORUČUJÚCE PORADENSTVO Jamie Jackson zvrhol päť úloh, ktorým čelil José Mourinho, do prichádzajúceho vedúceho manažéra Manchesteru United, takže Ed Woodward nemusí.

Yo ho ho a fľaša rumu! “Taktika Louisa Gaala” zanechala hráčov Manchesteru blízko revolúcie, píše Daniel Taylor. Derby v New Yorku sa zmenili na nízku frašku pre Frank Lampard, Patrick Vieira a NYCFC. Je to Tim Hill na tom 7-0 walloping od New York Energy Drink Advertising Gimmick FC.

Álvaro Morata je Juventus mužom na veľký deň, ale o koľko dlhšie? hlava-škrabance Paolo Bandini.

Jordan Morris, Jürgen Klinsmann a prežil americký Soccer Hype Machine. Andrew Helms na varovný príbeh.

Oh, a ak je to tvoja vec…môžeš sledovať Big Website na Big Social FaceSpace.THE WAITING GAME