Warrington spätne získava vrchol s víťazstvom v Widnes, zatiaľ čo sväté strážia Leeds

Kurt Gidley a Ben Westwood zaznamenali ďalšie pokusy o návštevníkov, zatiaľ čo Gidley pristál sedem gólov a druhý Ratchford.Joe Mellor, Corey Thompson a Stefan Marsh odpovedali so snahami o Widnesa. Widnes chválil impozantný nedávny rekord proti svojim návštevníkom s troma víťazstvami v domácom zápase od poslednej porážky derby na Select Security Stadium v ​​roku 2012 – ale nikdy to nevyzeralo, že by si udržal ten beh. Horúca prestávka od Thompsona dal Vikingom včas dôveru, ale Matty Russell okamžite odpovedal na Warrington, ktorý sa ujal vedenia, keď Gidley strieľal okolo Chrisa Deana, aby tretí pokus o Klub po šiestich minútach.

Gidley pridal konverziu a Widnes utrpel ďalšiu ranu, keď Chris Bridge vykríkol proti svojmu starému klubu.

Malý mal pravdu pre Vikingov, ktorí pripustili Druhú vyskúšať s Benom Currie dlhým prechodom Penny v rohu a Gidley konverziu dotykovej línie pretiahol vedenie na 12-0. Widnes potreboval pozitívnu odpoveď a Mellor povinný s sizzling burst cez obranu po Warrington zlyhal Zaoberať sa vysokým H kopnúť s Rhys Hanbury označenie na bránu.

Gidley vytiahol pokutový kop 60 metrov na nastavenie platformy pre Aussie stáť, aby poslal Westerman točí svojou cestou, aby sa 18-6 v polovici Prvú polovicu. Warrington bol jasne v rozhodnej nálade po ich poslednej chudobnej behu a pevnej obrany sa zdržal sub Setaimata Sa cez líniu. Westwood vzal Daryl Clark ‘s pass pretiahnuť cez Line pre jeho pokus po back-to-back tresty s Gidleyho štvrtý prevod do Widnesov problémov. “Westerman potom šiel z krátkeho dosahu tesne pred prestávkou s Warrington v celkovom veku vedúcom 30-6.

/ P>

V druhej polovici sa Thomson dostal blikajúce nádeje, keď Thompson prešiel do rohu od dlhého prestupu Mellor, ale tieto nádeje čoskoro zmizli, keď Penny prešiel do rohu v druhom pokuse po 56 minútach. Gidley kopal jeho druhú konverziu z dotykovej línie.

Ratchford nahromadil na utrpenie pre Widnes Aby sa predĺžila výhoda na 42-10. Marsh vykročil cez vzácnu zlé Warrington obrany pre Vikingov tretí pokus, ale to bola skromná útecha s Ratchford stále má čas pridať druhú pre Warrington a premeniť jeho vlastné úsilie.

Jonny Lomax chytil dve pokusy o návrat snov, aby pomohol St Helens vrátiť sa k víťazným spôsobom s mimoriadnym 38-34 víťazstvom nad Leeds v hodnosti slávnosti v Langtree Parku.Theo Fages a Joe Greenwood sa tiež dvakrát dotkli toho, čo Svatí skončili tri zápasy, ktoré prehrali doma, ale Lomax, ktorý po svojom prvom zápase v Super League viac ako 12 mesiacov žiaril. -old bol nútený prekonať dve koleno re-konštrukcie a tam by mohol byť ťažko populárnej zapisovateľa, ako sa chytil prvý a posledný pokusy v prvej polovici, že stiahol a prúdila do smiešnych extrémov.Leeds, ktorý viedol piatu odlišnú polovicu spárovania sezóny, stratil Anglicku plne späť Zak Hardaker s otrasom skoro v druhej polovici, ale oni zohrali svoju úlohu v 13-skúsiť veľkolepý a herecký kapitán Rob Burrow určite si nezaslúžil Byť na prehratej strane.

Lomax, ktorý prešiel medzi plným chrbtom a krídlom, začal skórovať po štyroch minútach, keď vzal James Roby na výstrel a nesprávne postavený Hardaker, aby otvoril bodovanie . Luke Walsh pridal prvý zo svojich piatich gólov a o dve minúty neskôr urobil prestávku pre druhú červenú Greenwoodovú, aby sa dotkla a urobila to 10-0.

Manipulácia s chybami od Jordana Lilleyho A Ashton Golding zabezpečil, že návštevníci zostali na zadnej časti nohy, ale predstavenie Liam Sutcliffe z lavičky pomohlo premeniť svoje bohatstvo. Prestávka od nepoddajného Burrow vytvorila pozíciu pre Sutcliffe, aby získal Golding pre Leeds “Najprv sa pokúste s nepríjemným 30-metrovým prechodom za 22 minút a sedem mi Neskôr Burrow prebehol na druhý po Lilley odtiahol odposluch obdivuhodne obracať obranu do útoku. To robilo 10-10 a Rhinos šiel pred sedem minút pred prestávkou, keď centrum Jimmy Keinhorst Atelea Vea sa pokúsil vyriešiť ďalší pokus a druhá konverzia Lilleyho otvorila šesťbodový náskok. Bolo to celé kvadrátko v intervale, keď Lomax prebehol na Walshovu krovu Kop, aby sa zaregistroval svoj druhý pokus, a Svieti opäť získali vedenie šesť minút do druhej polovice, aj keď trochu náhodne. Hardaker stratil majetok v chrumkavých riešeniach v jeho vlastnej línii bývalým Leeds prop Kyle Amor, ktorý Mal jednoduchú úlohu vyzdvihnúť voľnú loptičku, aby získal štvrtú skúšku svojej strany. Anglicko medzinárodne muselo byť pomohlo z poľa, keď Sutcliffe zaujal jeho miesto na plný chrbát, ale šampióni zasiahli So sólovou skúškou od Ash Handleyho, aby ísť dopredu Druhýkrát. Ani jedna strana si nedokázala udržať tempo na dlhú dobu a olovo si po piatykrát zmenilo svoje ruky za 52 minút, keď Greenwood prinútil svoju cestu k druhému pokusu skôr, ako Fages prešiel cez svoju cestu Podozrivá obrana Leeds o päť minút neskôr. S oboma obranami na mori, náhradníci Anthony Mullally a Keinhorst pridal ďalšie pokusy o návštevníkov a Lilley sa svojím cieľom zhromaždil na päť zo šiestich pokusov, ale druhý pokus Fages Efektívne zapečatilo pre mužov Keiron Cunninghama.