Wales a Francúzsko ukazujú, že nielen strecha sa rozpadla

Už 50 rokov po tom, čo sa v 50-tych rokoch stala silou, Francúzsko vyvrcholilo veľké, priemerné balenia. Francúzsky vkus bol výkrik, národný sen, ale realita bola, že balík bol prvý. Boli to strašné stvorenia, ale ich inštinkty spôsobujúce bolesť boli zmäkčené ich prítomnosťou v krásnej hre, keď sa otvorili, bratia Spanghero tečúci do a von z troch štvrtín. Valové mocou po Francúzsku, aby zostali na ceste k úspechu šiestich národov Prečítajte si viac

Forwards of Wales už nevykazujú pred modernými francúzskymi baleniami. Preč sú dni masívnej inferiority na scrummage, byť out-jostled na lineout a rozptýlené hnacím maulom.Wales tvrdí, s plným vedomím, že ich vlastná aeróbna nadradenosť je taká, že keď francúzsky vietor vyfúkol, existujú bohaté nálezy.

V piatok prišli skôr ako sa očakávalo, v treťom štvrťroku , Polčas 6-3 sa stal 19-3 a hra skončila, čo umožnilo Francúzsku pokúsiť sa znova zachytiť staré dni so svojimi smermi jazdy. Pre Walesu to bola šanca praktizovať zastavenie toho, čo by mohlo prísť na Twickenham. Budú nešťastní, pokiaľ ide o ich odolnosť proti maulu, z ktorého skóroval obdivuhodný Guilhem Guirado.

To nebolo všetko o maulovi. Francúzsko odohralo viac ako 20 prestupov proti Walesu, znamenie, že sa snažia byť menej náchylní na loptu. Ich problém pretrváva na polovici, čo je tradícia hráča, ktorý vedie hru. Francúzsko tam nemá guvernéra.Sébastien Bézy a Maxime Machenaud sú úhľadné a kompaktné, ale neriadia celý. To znamená, že nikto, až neskoro príde François Trinh-Duc, dal zmysel všetkým dobrým úmyslom. Tak dlho, kým bol a bol z francúzskeho tímu, Trinh-Duc bol Zadok všetkého druhu kritiky. Tam bolo vždy niečo – trochu tajomné “niečo” – pre Françoisa, aby pracoval na. V poslednej dobe sa niečo stalo jednoznačnejšou záležitosťou zranenia končatín, ale jeho hlavu nikdy nebol plne dôveryhodný jeho trénermi, na rozdiel od vysokej úcty, v ktorej je držaný vonkajším svetom.

V piatok odišiel z lavice a hra sa zmenila a to nielen preto, že sa maul začal pohybovať. Trinh-Duc dal tri štvrtiny smeru a vzor a priamosť, ktoré chýbali.Ak má Francúzsko prosperovať, určite musí presunúť pozíciu kontroly z 9 na 10 a posilniť Trinh-Duc. Problémom sa zdá, že táto zodpovednosť zostáva nepríjemne v mysli – ale Môže byť opäť skúsený. Čokoľvek musí byť lepšie ako premena Virimiho Vakatawa z štrajku na krídle na doplňujúce dopredu, všeobecne sa dostať do cesty pri poruche. Wales má tiež malý problém na polovicu. Gareth Davies bol na prestávke opäť bleskový a zaslúžil si cenu svojho muža. Ale títo sa rozpadajú, snaží sa príliš veľa – a kopať. Dan Biggar by mal ovládať hru, ale v piatok večer bol druhým pilotom. Wales nejako odišiel francúzsky, s No9 beh show.

Bolo to viac “blaho hráčov”?Chrániť 10 sa zdá byť všetko zúrivo? Biggar by bol prvý, kto povedal, že posledná vec, ktorú chce, je mimoriadna bezpečnosť. Akákoľvek zvláštna pozornosť, ktorú mu venujú tí, ktorí by ho ochoreli, je len kompliment a vyzve ich, aby urobili svoje najhlbšie. Takýto žalobný dôvod na trochu menej obavy zahŕňa aj požiadavku, aby rozhodcovia prestali byť Tak opatrní. Pre dobro hry nechajte tok hry. A 10 v hre plynulého pohybu je bezpečnejšie ako kdekoľvek inde. Medzi jeho lovcom je hladomor kyslíka jeho spojenec. Pokúšať sa posunúť Šiestich národov správnym smerom nie je všetko o posúvaní strechy alebo posúvaní ovládacieho prvku z jednej polovice na druhú; Ide o interpretáciu ochoty všetkých hrať bez prerušenia.