Všechno jsou jen spekulace, vylučuje odchod Agüero

Sergio Agüero nemá v pláne počas letného prestupového obdobia opustiť Manchester City. Argentínsky útočník, ktorý v drese anglického vicemajstra odohral dve sezóny av oboch sa stal jeho bet365 najlepším strelcom, hovorí, že informácie o jeho možnom odchode sú púhymi špekuláciami …

Onedlho dvadsaťpäťročný strelec prišiel na Etihad Stadium v lete 2011 z Atlética Madrid a práve do španielskej metropoly sa má údajne vracať. Podľa vyjadrenia samotného hráča ale na spojenie s Realom Madrid nie je nič pravdivého.

“Je to jednoduché, počas leta sa vždy objavuje veľa špekulácií po celú jeho dobu. Ja som ale v City spokojný, mám tu ešte štvorročnú zmluvu. Budem naďalej makať bet365 pre tento klub, všetko ostatné sú len špekulácie,” nechal sa počuť Agüero.

Citizens budú do novej sezóny chcieť napraviť uplynulý ročník, v ktorom vyšli, čo sa trofejí týka, naprázdno. “Každý hráč chce hrať v tíme, ktorý vyhráva tituly. My sme v uplynulej sezóne nevyhrali nič, ale za niekoľko posledných rokov máme úspechy, takže nevidím dôvod odchádzať,” dodal argentínsky reprezentant.