Útočný útok Antwi? Lepšia Jílka ukázala dospievajúce dievčatá

Sigmai vyhral 5: 2, ale tréner druhej ligy chcel vidieť ťažkú ​​váhu 20-ročného ghanského umelca Emmanuela Antwiho, ktorému Slavia Praha uvoľní za hosťovanie. Ak sa jej páči. Včera zaznamenal gól, ale viac Jílky bolo teenagerom.

O čom to hovoril?

O Emmanuel Antwim

“Manu si nič nevšimol. Beriem však, že prvá hra je vždy pre hráča komplikovaná. Prišiel v pondelok, po dlhej ceste s nami mal veľa náročného tréningu. Tím sa stále nepoužíva a nevie, čo očakávať. Nemal jasnú predstavu o svojej úlohe, hoci som mu to povedal. Ale šiel hlboko do loptičiek, už nie je tak silný. A v konečnom štádiu nemal ani dobré riešenie.Povedal niečo – je silný na lopte a rýchlo, ale kvalita a sebavedomie boli málo.

Hľadáme podriadeného silného hráča, výbušninu, ktorý je ochotný prejsť na obranu protihráča. Nemali sme možnosť sledovať tohto hráča, ale iba z informácií, ktoré sme o ňom mali. Slavia ho vezme s výhľadom na budúcnosť, chce ho použiť vo vyššej konkurencii ako len junior. Sme dohodnutí, že by to formou hosťovanie šlo, ale až potom, čo by sme povedali áno po päťdňovom testu, ktorý skončí v sobotu po ďalšom zápase. ”

O dorastencoch

” Veľká pochvala. Martin Antl bol silný, veľmi dobrý výkon! Surzyn z pravého beka to zvládol, rovnako ako Patrik Voleský (dal dva góly, pozn. Red.). Možno vidieť, že od mládí sú pripravení aj ďalší hráči.Nesúhlasili a povedali mi, že sa pozerám aj na mladých hráčov. Tento týždeň som chcel vidieť toľko hráčov, ako je to možné, predtým, ako sme začali opäť znova. Aj v Trnave by sme chceli hrať na dve zostavy.

O Látal mladším

“Zatiaľ napĺňa očakávania pozitívne i negatívne. Je mimoriadne pracovitý, aktívny, nemôžem si sťažovať. Slabé stránky sú vo fyzickej sile a potom pri riešení situácií. Musíme s ním spolupracovať, aby sme dokázali zvládnuť situácie pod tlakom a lepšie pochopiť. Toto nie je trojmesačná otázka, ale dlhodobý proces.”

O zranení Jakuba Plška

“Na začiatku prípravy vždy hovorím, že je dôležité, aby hráči boli zdraví. Opäť nemáme takú alternatívu, aby sme mohli nahradiť takýchto hráčov. Ale bolo to mechanické zranenie, dostal mu holenie. Nie je to nič, čo by sa malo priniesť, čo je horšie. Verím, že budúci týždeň bude v rukách našich fyzioterapeutov. ”

O ostatných marodoch

Petr by sa mal 10. februára zúčastniť celosvetového tréningu. V opačnom prípade je zranenie hráčov Yunis bowler malého charakteru – vyvrtnutia, poranenia svalov lýtka.Od budúceho týždňa by mali byť vhodné. Bola to intestinálna viroza v Choruse. “