Unibet

Pred začiatkom samotného stávkovania a hrania si musíte založiť svoj herný Unibet účet. Do pripraveného online formulára vyplníte svoje celé meno a email. Na vami zadaný email vám budú chodiť rôzne informácie ohľadom vášho Unibet účtu, alebo vám bude stávková kancelária Unibet posielať akčné ponuky hazardných hier.

Ďalším políčkom potom je vaša celá adresa a telefónne číslo. K tomu, aby ste svoj účet úspešne založili, bude musieť zadať aj svoje užívateľské meno.

Toto meno bude unikátny, nikto in ý ho teda nebude mať a nebude ho možné znovu registrovať. Celú registráciu potom ukončíte zadaním hesla, ktorým sa chcete prihlasovať a potvrdíte aj prečítaní obchodných podmienok spoločnosti Unibet.

Unibet bonus: 

Športové stávky: – 100% cashback bonus až do 50 Euro

Poker: – 100% bonus až do 1000 Euro

Kasíno: – 100% bonus až do 1000$

Predstavili sme si stávky a kasína spoločnosti Unibet Magyar, teraz sa pozrieme na poker, ktorý stávková kancelária Unibet ponúka. Ak patríte k vášnivím hráčom pokru, tak pre vás Unibet pripravil aj vernostný Unibet bonus. Stačí nazbierať dostatok Fast Poker bodov. Po dosiahnutí určitého počtu vám je stávková spoločnosť prevedie na reálne peniaze a pošle na vás bankový účet. Čím viac pokerových handov odohráte, tým viac vám môže stávková kancelária Unibet vyplatiť peňazí na váš účet. Spoločnosť Unibet ponúka celkom 7 rôznych herných typov Poker, vyberie si tak každá náročný aj nenáročný hráč.

Skvelý pokerový zážitok vám Unibet ponúka hneď na niekoľkých platformách. Môžete si stiahnuť program do svojho počítača a zahrať si tak poker z pohodlia svojho domova. Ak sa vám nechce nič sťahovať, môžete si Unibet poker zahrať aj v internetových prehliadačoch, ktorých spoločnosť Unibet bonus podporuje mnoho. Ak ale často cestujete a nemáte počítač stále pri sebe, nemusíte zúfať. Stačí si stiahnuť Unibet pokerový program pre váš chytrý telefón. Môžete si vďaka Unibet pokru skrátiť čakanie vo fronte alebo jazdu vlakom či autobusom.

Pred prvým stávkovaním budete musieť svoj účet nabiť aspoň malú peňažnú hotovosťou. Peniaze na svoj herný Unibet účet môžete posielať z Maestro a Visa kariet. Žiadny problém nerobí ani internetové peňaženky, ktoré stávková spoločnosť Unibet taktiež podporuje.

Unibet vklad:

Karty – VISA,MASTERCARD

Peňaženky – Moneybookers, Neteller, Paysafe, Ukash, Click2Pay

Bankový prevod

Ak máte dobré skúsenosti s PaySafe kartami, aj tu na vás u Unibet mysleli. PaySafe karty sú taktiež podporované. Prevod peňazí z banky na váš herný Unibet účet bude trvať len pár sekúnd. Chvíľu ale bude trvať prevedenie peňazí z herného Unibet účtu na váš bankový účet. Stávková spoločnosť neponúka možnosť výberu vašej sumy v kamenných obchodoch.

Stávková kancelária Unibet patrí jednoznačne k špičke stávkových kancelárií. Svedčí o tom aj pobočky vo viac ako 100 krajinách sveta a pätnásťročné skúsenosti so stávkami a hazardnými hrami. České klientov navyše poteší webové stránky v českom jazyku, rovnako tak live chat u hry Bingo.

Slovenská podpora Unibet:

– live chat

– Email – info-cz@unibet.com

– telefon

– sidlo – Buildings, South street, Valletta, Malta

Ak máte otázky k spoločnosti Unibet môžete im napísať email, opäť v českom jazyku. Angličtine nemusíte vládnu dokonca ani v telefonických hovoroch so stávkovou kanceláriou Unibet. Jednoznačne u tejto stávkovej spoločnosti nenarazíte na problémy s vyplácaním vašich výhier. Unibet si vás získa aj svojim skutočne LIVE kasínom sa živými dealerkami.

zdroj: www.hu-bonusz.com/unibet