Sportingbet ticho Toronto Blue Jays netopierov na stávku 2-0 viesť v ALCS

Josh Tomlin zmaril Blue Jays bitters pre takmer šesť inningov a Andrew Miller vyhodil ich preč ako Cleveland Indians okraj Toronto 2-1 v sobotu, aby si 2-0 olova v AL Championship Series.

Carlos Santana vyhral 20 víťazstiev JA Happ a Francisco Lindor mali singel RBI pre indiánov, ktorí po prvýkrát vyhrali v 116-ročnej histórii päť prieskumových hier. Tomlin sa ukázal ako nepravdepodobná októbrová hviezda pre indiánov.On dovolil jeden Sportingbet beh a tri zásahy v 5 2/3 innings pred Cleveland manažér Terry Francona vyzval jeho bullpen vedený nádherné Miller, ktorý robí Blue Jays vyzerajú ako Little Leaguers.As Cubs vyzerajú exorcise ich duchov, Veď už pochovaný môj Čítajte viac

Ľavý ľavák vyrazil na stranu v siedmej časti, ďalšie dve v ôsmej a má 10 strikeouts v 3 2/3 inningoch v sérii. Nedovolil beh v 16 kariérach postseason spúšť. Cody Allen udrel Edwin Encarnacion a Jose Bautista v perfektné deviate pre Sportingbet ukladanie, dokončenie tri-hitter.Indiáni nikdy neboli up 2-0 zo štyroch predošlých výletov ALCS. Po tom, čo Texas v AL divíznom sérii zasiahla osem homárov a skóroval 22 beží, Toronto má jeden beh a 10 hitov – osem singlov a pár dvojhry – v dvoch zápasoch proti Indiam. Bautista je 0 pre 6 v sérii s piatimi strikeouts av 0-pre-14 postseason tail. Jediný netopier, ktorý prešiel Joeyom Batsom, je späť do racku. Séria sa vydáva na sever do torzného Rogersova centra Toronta pre Game 3 v pondelok s Clevelandovým Trevorom Bauerom, ktorý bude čeliť Marcusovi Stromanovi.

p> Tomlin bol pôvodne naplánovaný na ihrisko Game 3, ale pravý hráč bol posunutý hore, keď Trevor vystrihol pravý pinkie pri opravách jedného z drôtov, ktorý má rád lietanie ako koníček.31-rok-starý Tomlin sa vystrelil z otáčania ísť 0-5 s 11.48 ERA v auguste, ale Sportingbet apostas mobile zranenia Carlos Carrasco a Danny Salazar mu dal ďalšiu šancu a on to vyťažil čo najviac.

p> Tomlin, ktorý ignoroval túlavých fanúšikov Bostonu, aby zavrel Red Sox v zápase 3 ALDS, sa spoliehal na jeho krivku, aby udržal Blue jays hádať. S istou pomocou od Happ, indiáni vzali 2-1 v treťom štýle na Lindrovej RBI single. Rajai Davis dosiahol na voľbu fieldera, ukradol druhý a tretie miesto, keď sa Happova smola odrazila v nečistote a odvalila sa pár metrov od Catcher Russell Martin.Jeden neskôr, Lindor lemoval jeho jediný centrum pre túto tretiu RBI v dvoch hrách, ďalšie spojku moment 22-rok-starý s prítomnosťou 10-ročný veterán. Tomlin mal Blue Jays off-balance a hádať so sortimentom lámanie ihrisko – nič ťažšie ako 75 mph – pred Toronto konečne tlačil cez jeho prvý beh série sa kravatu 1-1 v treťom. Darwin Barney, počnúc druhý miesto na Sportingbet mieste zraneného Devona Travisa, ktorý sa vybral s jedným, vystúpil na ihrisku a skóroval na opačnom poli Josh Donaldsona, jeho šiesty postseason. Tomlin chodil Encarnacion a s úľavou Jeff Využitie v Clevelandovej bullpenovej v prípade, že vyrazil Bautista, ktorý zostáva v funkku. Santana dal Indiu 1-0 olovo v druhom s lemovaným homerom, ktorý sotva vyčistil 19-noha – vysoká stena vľavo.Hráč, ktorý prehral olovo v hre 1, vyskočil 1: 1 pre jeho prvý homer postseason a prvý povolený Happom v piatich štartoch. Trainerova izba Travis sa robí pre postseason s pravé zranenie kolena sa zhoršilo počas hry 1. Po absencii dvoch zápasov v ALDS s pomliaždeným kolenom, Blue Jays ho zaradil do zoznamu, ale pokrčil si koleno, pokrývajúci prvú základňu v piatej smere a zanechal bolesť. Toronto získal radovú náhradu Major League Baseballom a nahradil Travisa prvým basem Justinom Smoakom. Travis by Sportingbet nemal nárok na Svetové série, ak modrá jays advance.Up ďalšie Blue Jays: Stroman dovolil jeden beh v oboch bežných sezóny začína – žiadne rozhodnutia – proti Cleveland, vysielanie 1.29 ERA a 15 strikeouts v 14 zmenách.V júli vyhral šesť za sebou 2: 3 inningov v Rogersovom centre a mal deväť Ks v 7 1/3 inningoch 21. augusta v Clevelande. Indy: Bauer bol vynikajúci v dvoch výpravách proti Toronto, 1-0 s 1.38 ERA a 16 strikeouts. Plánovaný na štart nasledujúci deň, on prišiel na úľavu a zasadil päť Sportingbet bônus de apostas desportivas neúspešný beh v Cleveland je 2-1, 19-inning víťazstvo 1. júla, posledné víťazstvo v Indians ‘franchise-record 14-game pruh. Bauer vyhrala kariéru vo vysokej 13 v osem-inning bez rozhodnutia doma proti Blue Jays 19. augusta.