Sportingbet: sieť expertov Guardian

Guardian sa pripojil k niektorým z najlepších mediálnych publikácií v Európe, aby poskytol čo najviac dôkladného pokrytia všetkých 24 tímov, ktoré súťažia vo Francúzsku, od taktickej analýzy až po profily hráčov a tajomstvo za členmi družstva. Euro 2016: kompletný sprievodcom pre každý tím a každým hráčom vo Francúzsku. Prepojili sme sily s novinármi z Francúzskeho futbalu, La Gazzetta dello Sport, 11Freunde, Blick, Panenka a Der Standard, aby sme Sportingbet apostas online uviedli niekoľko najviac dôkladné a hĺbkové pokrytie turnaja.

Od štvrtka 2. júna budeme vydávať tri tímy denne, ktoré sa odohrávajú na francúzskych hostiteľoch s profilom André-Pierre Gignac ktorý vlani v lete odmietol niekoľko európskych klubov vrátane Inter a Lyonu, aby sa pripojili k mexickej strane Tigres UANL.30-ročný bol vtedy povedal, že to bude koniec jeho medzinárodnej kariéry, ale po úžasnej sezóne v Mexiku, ktorá má 28 gólov v 38 ligových hrách, je v 23-člennej skupine Didiera Deschampsa ako jeden z iba dvaja útočníci.

Spolu s každým profilom hráča sa nachádza sekcia nazvaná “tajomstvá za ostatnými členmi družstva”, kde nám korešpondenti odvezú divný a nádherný svet niektorých najzaujímavejších postáv tímu .

Pre každú krajinu existuje aj taktická analýza, ktorá Sportingbet mobil zdôrazňuje silu a slabosti 24 tímov.Začíname s Philippeom Auclairom z Francúzskeho futbalu, ktorý píše o dôsledkoch rozhodnutia o odchode Karima Benzema do Deschampsu, zatiaľ čo sa obávajú nedostatku možností na zadných štyroch.

Pre každý tím je grafika s pravdepodobným začiatkom XI, ako aj s kľúčovými otázkami, ktoré odpovedali (ktorý hráč mohol prekvapiť každého, ktorý hráč môže byť sklamaním a ako ďaleko môže tím ísť na turnaj). Euro 2016 interaktívny wallchart: skupiny, príslušenstvo, viac Francúzsko po Francúzsku prejdeme vo štvrtok 9. júna na skupinu oponentov Rumunska, Albánska a Švajčiarska a potom do skupiny B, C, D, E a nakoniec skupiny F deň pred začiatkom turnaja.Dúfajme, že budete vedieť viac o každej krajine, ktorá sa zúčastňuje vo Francúzsku, či už to, čo sa Sportingbet live stalo s Vladom Chirichesom po tom, čo sa presťahoval z Spurs (teraz je kapitánom Rumunska), alebo koľko z ôsmich smerov, ktoré volal Marc Wilmots byť v jeho Belgicku štart XI (zatiaľ čo on zdanlivo odmieta hrať Toby Alderweireld a Jan Vertonghen v centrálnej obrany).

more info:

https://www.goodreads.com

https://trello.com

https://audioboom.com

https://www.aeriagames.com

https://tinychat.com