Sportingbet požaduje najväčšie víťazstvo v Južnej Afrike v deväť pokusoch blitz

Nový Zéland prekonal neprítomnosť pozastaveného poloprevádzku Aarona Smitha, aby uzavrel čisté prekonanie šampionátu v Ragby s víťazstvom proti Južnej Afrike v Durbane v dĺžke 57-15. Čierne prípravy na túto kravatu podkopali trápne zjavenie v stredu, keď Smith bol pozastavený na jeden test a poslal domov z Južnej Afriky po tom, čo pripustil, že sa pridal k žene na verejnom toalete minulý mesiac. Nový Zéland Aaron Smith ľúto pre “obrovskú chybu “po stretnutí so Sportingbet záchodom Prečítajte si viac

Incident sa stalo na letisku Christchurch, deň po tom, čo majstri sveta porazili Springboks 17. septembra, aby zabezpečili majstrovský titul s dvomi kolami. Aj napriek rozptýleniu, všetci černosi vytvorili plodný útočiaci displej a popreli svojich protivníkov, aby sa pokúsili dosiahnuť svoje 17. víťazstvo – rekord pre najväčšie výhry v rade na úrovni jedného národa – úspech Nového Zélandu sa Sportingbet podarilo v rokoch 1965-69 a 2013-14.Tento tím All Blacks má šancu vlastniť rekord v Austrálii za dva týždne.

Zápas bol na polčasu, keď Nový Zéland viedol 12-9, ale potom odvrátil svojich súperov. Po pokusoch Izraelu Dagg a TJ Perenaru sa obidvaja prehrali, keď nasledovali sedem, pričom Beauden Barrett tiež zaznamenal dve predtým skórovalom za Codie Taylor, Ben Smith a Liam Squire. Barrett, ktorý má deň s kopaním, ale nie jeho ďalšou hrou, pristál tri premeny predtým, ako Lima Sopoaga nastúpila do funkcie a skórovala tri svoje vlastné. Morné Steyn kopol Južnú Afriku do 6-0 vedenie s dvoma skorými pokutami, ale Dagg rýchlo zasiahol späť s 22-minútovým pokusom po tom, čo bol prepustený vynikajúcim prechodom Jerome Kaino.Steyn čoskoro kopal tretí trest len ​​pre Perenaru, ktorý bol Smithom nahradený na polovicu skratiek, aby strelil s televíznym zápasom Sportingbet oficiálny potvrdzujúci uzemnenie napriek tomu, že loptička bobula okolo. Všetci černosi ubehli v akcelerátori 44. minúta, keď Barrettovo vyloženie z podlahy odmenilo obdobie tlaku.Steyn vykopal ďalšie dva sankcie, keď Barrett vyskočil na prvom mieste, keď zaútočil na pokutu. Perenara potom prehlásil svoju druhú, keď Barrett dal Kieran Read do vesmíru a Barrett sa pod TMO potvrdil, že nedošlo k narušeniu nárastu. S nápisom Springboks ‘Lood de Jager poslaným do rakety, bol Taylor mužom, Nový Zéland siedmy pokus. Všetci černosi boli nekontrolovateľní a Ben Smith vzal Barrettovu nesebeckú pop-pass, aby prešiel pred Squires dotkol sa do rohu po Barrettovej prestávke, s Taylorom pri Sportingbet tomto stupni podal žltú kartu za high tackle.