Sportingbet potvrdzuje podpísanie Ilkay Gündogan z Borussia Dortmund

Manchester City oznámil podpísanie Ilkay Gündogan z Borussia Dortmund, ktorý sa stane prvým podpísaním vlády Pep Guardiola za poplatok, o ktorom sa predpokladá, že bude okolo 20 miliónov libier. Manchester City je pripravený zaplatiť 39 miliónov libier na podpísanie Athletic Bilbao Aymeric Laporte Prečítajte si viac

Gündogan odštartoval koleno na začiatku mája a Sportingbet Brasil bude chýbať nemeckej kampani Euro 2016, ale City bol spokojný s 25-ročným stavom a túži dokončiť dohodu začiatkom leta.Klub povedal, že sa “zotavuje dobre” z úrazu. Stredopoliar povedal, že Guardiola je presvedčivá filozofia bola kľúčovým dôvodom pre jeho rozhodnutie vymeniť Bundesligu za Premier League.

Po piatich úspešných rokoch môj čas v Dortmunde skončil, “povedal Gündogan vo vyhlásení. “Osobitne ďakujem mojim trénerom Jürgenovi Kloppovi a Tomášovi Tuchelovi. Mal som s nimi skvelý čas a postúpil som sa hráčom nemeckého národného družstva. “Dôvodom môjho prestupu je skvelá príležitosť pripojiť sa k Pep Guardiola a Manchester City. Guardiola ma požiadal, aby som odišiel do Manchestru a presvedčil ma o svojej filozofii. Verím, že je to pre mňa ten Sportingbet správny krok.Pod jeho vedením chcem pokračovať v zlepšovaní svojich schopností ako futbalista. “Gündogan by mal povolené odísť do Westfalenstadion zadarmo v lete v lete a dodal, že je rád, že Dortmund, ktorí stratili niekoľko ich najlepšie hráči v posledných ročných obdobiach, dostanú poplatok za prestup.

“Som šťastný, že napriek môjmu zraneniu by som mohol dodržať svoj sľub, že neopustí Dortmundu na voľný transfer. Veľa šťastia pre BVB pre budúcnosť. Budem sa snažiť, aby som sa čo najskôr znovu dostal do poriadku. “Povesti o pretekoch z futbalu: Marquinhos z PSG vstúpil do Manchester City? Prečítajte si viac

Keď hovoríte na internetovej stránke klubu, prisľúbil, že dá všetko, čo prinesie strieborný tovar Etihadu: “Môžem sľúbiť fanúšikom mesta, že dám všetko, aby sme pomohli vyhrať tituly v Anglicku a Ligy majstrov [Sú to vzrušujúce časy. “Mám pred sebou svoje Sportingbet bonus najlepšie roky a myslím si, že dokážeme spoločne dosiahnuť skvelé veci. Nemôžem sa dočkať, kým začnem túto novú kapitolu svojej kariéry. ”

Mesto riaditeľ futbalu Txiki Begiristain povedal:” Ilkay je vynikajúcim doplnkom nášho tímu a sme veľmi radi, že ho máme na palube .

“Je inteligentným a všestranným stredopoliarom, ktorý môže pôsobiť v mnohých rôznych rolach. Myslím, že naši fanúšikovia si budú môcť vychutnať svoju pracovnú etiku a technické schopnosti a verím, že v nasledujúcich rokoch bude pre nás veľmi dôležitým hráčom. ”

more:

https://myspace.com

https://www.behance.net

https://www.amazon.com

https://about.me