Sportingbet je pripravený zaplatiť 39 miliónov libier na podpísanie spoločnosti Aymeric Laporte spoločnosti Athletic Bilbao

Manchester City je pripravený uhradiť doložku o uvoľnení vo výške 50 miliónov eur na podpísanie francúzskeho obrancu Aymerica Laporteho z Athletic Bilbao, keď Pep Guardiola zintenzívnil náborový tím na ďalšiu sezónu. Podpísanie nemeckého záložníka Ilkay Gündogana z Borussia Dortmund vo štvrtok za približne 20 miliónov libier, ale s obavami z dlhodobej kondície kapitána Vincenta Kompany, stredná obrana je považovaná za hlavnú prioritu.Ako ukázal Guardian v apríli, Laporte bol určený ako Guardiola je preferovaný cieľ napriek tomu, že obranca bol Sportingbet vylúčený až do augusta s zlomenou nohou a dislokovaný členku.Euro 2016: kompletný sprievodca pre každý tím a každý hráč vo Francúzsku Prečítajte si viac </Mesto predpokladá, že pripravuje zmluvu o ponuke pre Laporte a jeho agentov – bývalých španielskych medzinárodných Carles Puyol a Iván de la Peña – pred tým, než predloží svoju ponuku spoločnosti Athletic.

, Laporte je od roku 2013 bežným pre Baskický klub a teraz má v La Ligu viac ako 120 zápasov.Je tiež prevažne ľavej nohy – znak, ktorý je považovaný za prioritu Guardiola a športový riaditeľ, Txiki Begiristain. Laporte, ktorý sa presťahoval do Athletic ako 16-ročný, má podpísal štyri zmluvné rozšírenia od decembra 2013, pretože jeho postavenie ako jedného z najlepších svetových mladých obrancov vzrástol. Jeho potenciálne podpisovanie by vynaložilo výdavky klubu na centrálnych obhajcov za posledné dva roky na takmer 110 miliónov libier. strávil 42 miliónov dolárov na Eliaquim Mangala v roku 2014 a 28,5 milióna na Nicolás Otamendi vlani v lete.Mesto má už aj vysoko hodnoteného belgického obrancu Jasona Denayera vo svojich Sportingbet Brasil knihách, o ktorých sa očakáva, že dostanú možnosť preukázať sa v prvom tíme družstiev po tom, ako strávili posledné dve sezóny v pôžičke.

Mesto je taktiež chápaný záujem o podpísanie 16-ročného útočníka Abel Ruiz z Barcelony po jeho pôsobivom vystúpení v Mistrovstve Európy do 17 rokov minulý mesiac, keď Španielsko porazilo finále Portugalsko. Ruiz, ktorý bol v minulosti Sportingbet online sledovaný aj Arsenalom, je presvedčený, že je otvorený, pretože nepodpísal zmluvu, ktorá mu bola ponúknutá v marci.

read more:

https://www.codecademy.com

https://www.3dartistonline.com

https://www.houzz.com

https://www.atlasobscura.com

http://www.magcloud.com