Sportingbet: “exotická” Francúzska vpred, ktorá dokázala, že všetci zle

Jean-Michel Aulas, prezident v Lyone, ho nazýva exotikou, čo nie je chápané ako kompliment: hlavný muž OL nedávno prijal Didier Deschampsovu voľbu prijať André-Pierre Gignac do Euros namiesto mladých ľudí Nabil Fekir a Alexandre Lacazette.Euro 2016: kompletný sprievodca pre každý tím a každého hráča vo Francúzsku Prečítajte si viac

Je pravda, že útočník Tigres UANL je “exotický” výber. To, že mal opustiť Marseille po úspešnej sezóne pod Marcelo Bielsou vlani v lete, bolo všeobecne známe; ale to, čo všetci Sportingbet prekvapilo, bolo, že “Dédé”, ktorý bol spútaný mnohými európskymi klubmi, Internazionale a OL okrem iného, ​​ignoroval všetky ponuky baru z malej známej mexickej klubu.Mohol si nájsť luxusný byt v Miláne; namiesto toho smeroval do Monterrey, mesta tak nebezpečného, ​​že americkí obranní zamestnanci majú zakázané cestovať autom. Únosy, vidíte.

O rok neskôr môže Gignac kohútať na všetkých ľudí, ktorí tvrdia, že Mexiko bude pohrebným miestom pokiaľ ide o jeho kariéru. Samozrejme, že vedel, čo robí: mohol plynule hovoriť po španielsky; on študoval majstrovstvá Mexika a zistil, že nemá nič závidieť Ligue 1 z hľadiska technickej úrovne a konkurencieschopnosti. Mohol získať viac, ak by Sportingbet bonus odpovedal na volanie najvyššieho saudského klubu Al Nasr, ale pre neho to bola aj životná voľba, šanca objaviť krajinu, ktorá ho fascinovala, v ktorej vedel, že môže prekvitať.

A rozkvital, že má. On je hrdina pre Tigres Ultras.30-ročný hráč bol zvolený za hráča Ligy MX roku. Vyhral prvý ligový titul svojej kariéry. Stal sa prvým Francúzom, ktorý hral a skončil v finále Copa Libertadores, čo sa nedalo dosiahnuť ani Davidom Trezeguetom. A je určite viac než exotikou pre Deschamps na turnaji, ktorí očakávajú, že Francúzsko vyhrá. Deschamps nebol vždy fanúšikom. Neúspešné telefonické rozhovory francúzskeho manažéra s jeho agentom Jean-Pierre Bernèsom nedávno urobili na titulnej stránke L’Équipe, úplne pochopiteľne, pretože DD sa odvolával na Gignac ako bullet, guličku – niekoho alebo niečo, musíte ťahať za tebou [Francúzsky Euro 2016 tímový sprievodca: taktika, kľúčoví hráči a odborné Sportingbet Brasil predpovede Prečítajte si viac

“Dajte mi niekoho namiesto Gignacu,” vyslovil Deschamps telefonicky, nevedomý si, rozprávanie. “[Kevin] Gameiro, kto to je. Môže to byť len lepšie. “Ale to bolo pred chvíľou, v decembri 2011. Názor Deschamps sa odvtedy zmenil.

” Medzi nami nie je nijaká nepriateľstvo, “povedal Gignac pred niekoľkými týždňami , “Okrem 10 minút napätia v šatni [v Marseille] nikdy nebol problém. On [Deschamps] je mužom bezúhonnosti, ktorý je úplne nezávislý, pokiaľ ide o výber, či už s Les Bleus alebo jeho klubom. Ukázal to, keď ma požiadal o návrat do francúzskeho národného tímu. “Gignac nezískal pre národný tím od roku 2009.Nevadí: keď sa Francúzsko usporiadalo 6. septembra 2013 v kvalifikácii Svetového pohára proti Gruzínsku, dostal sa späť do záhybu.

Gignac bol vždy iný a tu je dôkaz: nemá tetovanie. Povedal, že by sa cítil ako “špinavý”.Jeho cigánske korene, ktorým je taký hrdý – a prosím povedzte, že Gitan, francúzsky za “cigánske”, mu nie je “Cestovateľ”, alebo “Rómovia” – urobili ho vlajkou pre komunitu, (Andrea Pirlo, Gheorghe Hagi a Hristo Stoichkov), ale nikdy pred ním nie je francúzsky medzinárodný. Môžete staviť, že žiadny z francúzskych 23 nemôže vyrovnať svoju vášeň pre modrý dres , nie to, že je taký, aby sa na ňu usiloval, aby uvítal verejnosť, ktorej finále predstavujú príležitosť zamilovať sa do svojho národného tímu znova. A nikto nepoškodí loptu ako Gignac, s tým zlým pravým nohám jeho.Francúzsko má v rebríčku skutočný tigér. Predtým, ako sa stal mimoriadnym odborníkom na Sportingbet voľný kop, ktorý mal v tejto sezóne fanúšikovia West Ham, Payet začal v skromnejšom prostredí. Keď sa nepodarilo zaradiť do triedy pre Le Havre, dostal ďalšiu šancu zapôsobiť sa na Nantes a vrátiť sa na pevninu z Réunionu v Indickom oceáne. Spoločnosť Payet dostala začiatok dvojročnej amatérskej zmluvy – dohoda, ktorá ho viedla k tomu, že na čiastočný úväzok v obchode s oblečením doplnila svoj príjem.Keď sa rozhodol pre skokanské skladacie schopnosti, ktoré ukázal v záberoch, ktoré sa objavili na Youtube v tomto roku, to mu neublížilo.

Neskoré zavolanie na miesto zraneného Raphaëla Varaneho, 30-ročného – pravdepodobne nemilosrdne kritizoval Didier Deschamps za predchádzajúcu radu, že sa má pripojiť k Sevillovi namiesto Lyonu, aby získal lepšiu šancu na návrat do francúzskeho tímu. Skôr trápne, aj keď sa po stretnutí s Deschampsom vyčistil vzduch, bol nútený odísť späť. “Cieľom pre mňa bolo vrátiť sa do francúzskeho tímu. Voľba kariéry bola vykonaná, aby sme sa mohli vrátiť do francúzskeho tímu, “povedal. “Zistil som sa pred manažérom…On obnovil svoju dôveru. Nechcem presne povedať, čo povedal. Ale viem a všetko to dokazuje, že chyba bola na mojej strane.Vždy som bol otvorený v tom, čo hovorím, ale to neznamená, že mám právo robiť chyby. Preberám zodpovednosť za moje chyby. ”

Tam bola iba jedna pozícia, ktorú Mandanda vždy hrá. Marseille č.1 je najstarším zo štyroch bratov narodených v Kinshase, z ktorých všetci sa stávajú brankárom. Parfait hrá za belgickú stranu Charleroi a Konžskú demokratickú republiku, zatiaľ čo Riffi je v Ajacci a 16-ročný Over má robiť vlny s mládežníckym tímom Bordeaux. Manipulačné zručnosti jasne prebiehajú v rodine.Mandanda, ktorý začal svoju profesionálnu kariéru v spoločnosti Le Havre s Payetom, preukázal svoju prirodzenú schopnosť pri uskutočňovaní rozhovoru po televíznom vysielaní, keď neúnavne vytrhol fľašu zo vzduchu, ktorá bola hádzať po hlave jednou rukou. >

Dostal medzinárodný zákaz piatich zápasov za svoju účasť na vzbure Francúzska proti Raymondovi Domenechovi na Majstrovstvách sveta vo futbale 2010, trvalo takmer rok, kým sa vrátil do Evry, ale solidarita so svojimi rovesníkmi musí prísť prirodzene Sportingbet apostas bývalý obranca Manchesteru United, ktorý po odchode z Old Trafford v roku 2014 požíva indické leto s Juventusom.Evra sa narodila v Dakare v Senegale diplomatickému otcovi a Paul Scholes odhalil, že jeho bývalý spoluhráč je jedným z 24 súrodencov. “Nie sú z tej istej matky, uisťujem vás,” vysvetlila Evra. “Môj otec, on sa nepozrel na televíziu…” To sa bledne v porovnaní s bývalým Wailers bassistom Aston “Family Man” Barrett, ktorý však tvrdí, že zrodil najmenej 52 detí. povedal, že o N’Golo Kanté nie je známe veľa, kým neprišiel v auguste v Leicesteri. Dokonca ani kluboví tréneri neboli istí, kto malý, detský tvár bol prvý deň na tréningovom ihrisku klubu Belvoir. Zatiaľ čo Kanté čakal na vyzdvihnutie po ukončení úvodného zasadnutia, dotknutý člen personálu sa ho opýtal, či čaká, kým príde jeho mama a otec.Menej ako rok po veľkolepom období nemôže dôjsť k takémuto zmätku; 25-ročný Malian dedičstvo je teraz hodnotené najlepšie podpísanie z minulého leta a získal prezývku “Vyrážka” od jeho stredného partnera Danny Drinkwater. Jeden z deviatich súrodencov, Kanté nemal auto, keď sa prvýkrát presťahoval do Anglicka, ale od tej doby kúpil rozumný Mini poklop, aby mu pomohol dostať sa po meste.

more:

https://dreamwidth.org

http://www.wikidot.com

https://forums.createspace.com

https://www.diigo.com

https://pastebin.com