Sportingbet : Bengals poraziť Washington v úzkej záležitosti vo Wembley

Jedna osoba, carloscontrole, sa spýtala, čo by sa stalo, keby predpovedali takýto výsledok. Odpoveďou je, že by boli správne a vyzdvihli bod, ktorý nikto iný nedostal. Namiesto toho nakoniec vyhrali víťazstvo v Seattli a nedostali nič, rovnako ako ostatní.

Pre túto chvíľu tu sú hry tohto týždňa: Washington @ Cincinnati Bengals (nedeľa 9.30am ET / 13.30pm GMT) Posledná londýnska hra z roku 2016 má podoby ďalšieho blízkeho. Vlastné štatistiky týchto tímov sú naozaj nápadné. Bengálov v priemere 392,6 metrov z Sportingbet celkového priestupku za zápas, z ktorých 276,9 prichádza vzduchom a 115,7 na zemi. Washingtonové zodpovedajúce čísla sú 391,4, 277,7 a 113,7.Obidve obrany sú rovnako ťažké oddeliť – aspoň z hľadiska výroby – teda kde nájdeme okraj? Jeden veľký záujem, ktorý mám z pohľadu Washingtonu, sa týka dostupnosti Josh Normana, ktorý odišiel do Londýna spolu so svojimi spoluhráčmi, ale ešte predtým, ako mu bude umožnené hrať v nedeľu, je potrebné vyčistiť otrasový protokol NFL. Bez neho by sa už skľučujúca úloha spomaliť AJ Green začala vyzerat ešte hrozivejšie.

Návrat do Denveru Brock Osweiler bol takmer taký zlý, ako to bolo: Texansoví volajúci v priemere pýcha 3.2 metrov na každý postupujúci pokus proti svojim bývalým zamestnávateľom. Obrana Broncosu však v najlepšom prípade môže robiť aj tých najtalentovanejších Sportingbet obrancov, ktoré sa zdajú byť neadekvátne.Ale dovoľte mi, aby som zasial semeno pochybností vo vašom mysli tým, že si všimnete, že Russell Wilson vyhral iba deväť z 19 kariérnych hier, ktoré začínajú v 13:00 ET (vrátane play-off). Je to mimoriadna štatistika, keď si myslíte, že jeho celkový rekord ako štartovateľa NFL je 57-22-1. Tento rozdiel nie je samozrejme v súlade s výkonom Wilsona, samozrejme, ale odráža výzvu, ktorú všetky tímy západného pobrežia čelia, keď cestujú na hranie hier, ktoré by sa odohrali v 10 hodín doma. Jeden si môže predstaviť, že Drew Brees by mohol byť celkom vysoký na zozname bojovníkov, ktorým by obhajcovia nechceli čeliť, keď si stále vyberajú spánok z očí. Stačí, aby som vybral New Orleans?Mám tiež rád vyhliadky Jameisa Winstona, že má veľký deň proti tomu, čo zostáva štatisticky najhoršou obranou v lige.

Na začiatku tohto mesiaca boli účty beatom Patriots 16-0 v New England. Teraz všetko, čo potrebujú, je opakovať trik doma. Aha, keby to bolo len tak jednoduché, ako to znie. Patriotovia, ktorí sa na tomto prvom stretnutí dostali, mali Jacobyho Brissetta na quarterback a neúspešnú verziu Rob Gronkowského na pevnom konci. Samotné účty získajú dôležitého hráča v nedeľu, keďže dvojnásobný obranný zápas Pro Bowl Marcell Dareus robí jeho sezónny debut. Ale ak chcete mať šancu proti Novej Anglicke, budú musieť kontrolovať hodiny tak, ako to urobili na Sportingbet Brasil tomto prvom stretnutí.To by za žiadnych okolností nebolo žiadnou malou úlohou, ale vyzerá to skôr na to, že obaja z ich dvoch najvyšších chrbtov – LeSean McCoy a Mike Gillislee – boli tento týždeň obmedzené zraneniami.

Pred rokom začali Falcons 5-0 pred kolapsom až do konca 8-8. V tejto sezóne prebehli na impozantný štart 4-1, ale od tej doby stratili dve hry. Je to začiatok ďalšieho bláznivého diapozitívu na priemernosť, alebo len náraz na ceste? Zatiaľ som naklonený, aby som im poskytol prospech z pochybností. Sokolíci prehrali len dva body v Seattli – jeden týždeň po vyčerpávajúcej ceste vyhrať nad Denverom – a predčasne doma do San Diega.Stále sa veľa môže páčiť o tím, ktorý sa môže pochváliť najproduktívnejším trestným činom ligy (za obidvaja lodenice a bodované body), ale určite existuje tlak na Atlantu, aby zvíťazila tento týždeň a zastavila známe pochybnosti o tom, že sa vracia späť. Nemohol som podporiť Matta Ryana, aby vyhral rozstrel s Aaronom Rodgersom za takých podmienok. Jednoduchým faktom však je, že v tejto sezóne bol lepší obranca.