Spartak Myjava – Dukla Banská Bystrica

Traduje sa, že pre novacik v lige je Najťažšie druhá sezóna. Ako keby to nechtiac chcela už od úvodu ročníka potvrdiť hráči Myjavy. Pred vlastnym Fanusik utrpel v 1. kole nepríjemné prehrať 0:4 s Banskou Bystricou. A mohlo hoci hľa horšom …

Nervózny úvod domácich podčiarkol úvodným Golo Slančík už po Siedma minútach hry. Center z ľavej strany hlavičkou Najprv napálil ľan do Soľničky, ale následná dorážka z uhla už hľa VUR šťastím skončila v bráne a bolo 0:1. O pat minút Mohol vyrovnať Kukol, ale volejom pálil slabo. O niečo neskor nedal z Volajte ani Sládek, hral sa stavkove bonusy – klikni zde  otvorený futbal. Domáci Mali ešte v 29. mínu šťastie, že Slančík v dobrej šancu hľa Vďaka dôslednej obrane nedal na dvojgólový rezultát. Najhorsie obavy sa však potvrdili Pat minút pred prestávkou. Soľnička poslal do Poľa lopta na obranu, Ktorá však chybovala a rýchly brejk Dukly zakončil presnou strelou k žrdi Jurčo – 0:2. To však ešte pred hvizdom rozhodcu NEBOLO všetko. O pár minút bolo dielo dokonané, dlhá lopta do behu pre Jurča nemala chybu. Hráč si obhodil obranu a Opäť nedal soľnička ziadne šance. Tentoraz ho obstrelil zakončením do Vinklát – 0:3.

Gabriel Landeskog, Kevin Bieksa, Roberto Luongo

Hneď po prestávky mohol byť Znížené, ale Kosíkova hlavička nemala potrebné parametre na to, aby sa stav začal meniť. O niečo neskor neuspel s cieľom Znížiť ani Černáček. Ďalšie gól Mohol Pridať po bet365 spolupráci s Jurčom Brašeň, ale v parádnej kombináciám pálil iba do žrde. Hostí to však nemuselo znepokojovať, o minútu bolo vymaľovanie štvrtýkrát. Veľmi jednoduché sa do vápna dostal Aktívny Slančík a mušku mal nastavenie perfektne. Opäť mieril presne k žrdi – 0:4. Zufala pokus potom vyslal následne na druhej strane Sládek, ale neznížil ani on. Neuspel ani na dvakrát, pretoze o minútu pálil zase nepresne. Ked Desať minút pred koncom už nezvýšil na Rozdiely Piatich gólovú Peňaška, Spartak Mohol byť rád, že sa skóre už nemenilo. Boj o Čo Najlepšie pozíciám tak možno bude v pripade Myjavy viac než zaujímavý.