Schilbovo Galatasaray v derby prehralo. Teodosič prekonal Spanulise

Galatasaray už nemá – na rozdiel od Darüssafaky – šancu na postup do play-off, ale jeho slabší motivácia sprvu nebola poznať. S domácimi dlho držalo krok, na prahu druhého polčasu predsa len odpadlo, tento úsek stratilo 8:22. V závere už doťahovali márne, hoci sa v poslednej minúte priblížilo na štvorbodový odstup.

Schilb tentoraz live kurzy online nepatril k dôležitým postavám svojho tímu.Vlado Micov viedol porazených sa 17 bodmi, Austin Daye pripojil 11 bodov a Tibor Pleiße dodal osem bodov plus deväť doskokov.

Darüssafaku poháňal rozohrávač Brad Wanamaker s 22 bodmi a šiestimi doskokmi, Will Clyburn pridal 15 bodov a deväť doskokov a Scottie Wilbekin sa na výhre podieľal 13 bodmi.

Miloš Teodosič sa stal hviezdou ruského súboja medzi Unics Kazaň a CSKA Moskva (74:85), hosťom pomohol 12 bodmi a predovšetkým 12 asistenciami.S 1 095 finálnymi prihrávkami v celej kariére o štyri prekonáva výkon Vassilis Spanulise, stále aktívneho kapitána Olympiakosu Pireus.

Posledným číslom k pokorenie je 1 255 asistencií v podaní Dimitrisa Diamantidis, ktorý kariéru uzavrel vlani na jar.

Moskovčanom k ​​výhre výrazne pomohol aj Nando De Colo s 22 bodmi, piatimi doskoky a štyrmi asistenciami. Nikita Kurbanov zvládol deväť bodov a sedem doskokov.Kazaň zostáva posledná aj napriek 17 bodov od Keitha Langforda, 16 bodov a sedem asistencií Antona Ponkrašova a 14 bodov plus osem doskokov od Arťoma Parachovského.

Real Madrid si z palubovky tretieho Olympiakosu Pireus vezie výhru 79:73 a ďalej zostáva na čele spolu s CSKA. Španielsky klub online stavkovanie spoliehal na svojho kapitána Sergia Llull (21 bodov a päť asistencií), ku ktorému sa pripojil americký pivot Anthony Randolph (21 bodov a päť doskokov). Othello Hunter proti svojmu bývalému klubu zaznamenal 10 bodov.

Na domácej strane prekvapil Nikola Milutinov.Mladý srbský pivot využil toho, že je Jorgos Printezis chorý a Khem Birch stratil počas zápasu dôveru trénera Jannisa Sfairopulose, za 21 minút stihol nastrieľať 18 bodov.

Kostas Papanikolaou stihol 11 bodov, Dimitrios Agravanis zvládol 10 bodov. Vassilis Spanulise tiež trápi chrípka, avšak nastúpil a pripísal si deväť bodov a tri asistencie.

Darüssafaka Istanbul – Galatasaray Istanbul 73:67 (za hostí Schilb 4 body, 3 doskoky, 1 asistencia )
Unics Kazaň – CSKA Moskva 74:85
Olympiakos Pireus – Real Madrid 73:79

21:00 FC Barcelona – Crvena zvezda Belehrad .