Real Madrid: Madrid nemení svoju myseľ a nemyslí si na podpísanie v januári napriek poslednému zakopnutí

Jedným z riešení na prekonanie krízy je ísť na zimný trh. V skutočnosti to je to, pre čo je. Kvôli nešťastnému zraneniu jedného alebo viacerých hráčov, alebo jednoducho preto, že sa veci nekonajú dobre, okno prestupov za január je možnosťou pre kluby. V prípade Realu Madrid to nie je veľmi bežné a skutočnosť je, že posledný výlet do Villarrealu doma nezmenil klub ani Zidane, ktorý je stále jasný, že sú to tí, ktorí sú a sú ktoré budú musieť vyjsť z krízy.Je to najlepší spôsob, ako Zidane sa dokázať, kto stále verí v ich.

Kým vnútri klubu, predpokladá sa, že súčasná situácia je chyba hráča, čo je výrazne pod svojím výnosom takmer všetky z nich, finále sú zosúladené s postavením ich trénera, pretože nevidia nič, čo by mohlo zlepšiť to, čo je v tomto štádiu sezóny, a že je dôležité, aby sa uzavrela akákoľvek dohoda. Aj keď nemôžu hrať Ligu majstrov, ktorý je teraz jedným z tabuliek záchrane klubu, alebo zariadenia, ktoré neboli predávané za midseason.

Madrid tvrdí, že prináša hráč hrať ligu, Barça na 19 bodov, nemá veľa logiky.Akékoľvek zosilnenie bude znieť ako uloženie po okrúhlosti, ktorú Zidane ukáže v tejto súvislosti na tlačovej konferencii. “Aby som bol jasný, nechcem nikoho,” povedal Francúz. Klub, komentoval Butragueño sám minulý týždeň po žrebovaní v Vigo, bude rešpektovať rozhodnutie trénera, ktorý viedol ich, aby sa história.

Nehľadiac na bránku, kde Kepa bol do krok obliekania v bielom, kde sú požadované výstuhy, je vpredu pred zjavným nedostatkom cieľa. A to, čo sa považovalo za to, že môže hrať šampiónov, je viac ako zložité. Icardi z Interu povedal, že sa nechce hýbať a klub v júni požiada o 200 miliónov. Mladý nemecký útočník Timo Wermer tiež rád, ale Lipsko už povedal, že teraz nerobí rokovania.