Real Madrid Gareth Bale sa drží scéne a potopí Tottenham

Vedeli ste, že ide skórovať, a keď to urobil, nebolo prekvapením, že neoslával. To bolo určite z úcty k jeho bývalému klubu, ale možno Gareth Bale nechcel kopnúť Tottenham Hotspur, keď boli dole. To nebolo to skvelý spôsob, ako pre Tottenham limber pre novú sezónu Premier League , ktorý sa v sobotu v poobedňajších hodinách v Manchestri United vybral, pretože boli presvedčivo porazení Realom Madridom.Potom znovu, to bolo skutočné a konečné skóre bolo sotva hanba. Gareth Bale v reálnom Madride dúfa, že bude mať ústrednú úlohu po potopení Tottenhamu. Prečítajte si viac Harry Kane nosil kapitánsku pásku a mal extrémne tichý 86 minút jeho náhrada; pre útočníka, alebo pre kohokoľvek iného v triede Tottenhamu vznikli vzácne málo šancí a bola známa otázka mäkkých ústupkov. Keď James Rodríguez skóruje s hlavičkou, ako to urobil, aby prelomil zablokovanie, nikdy to nie je dobrý pohľad na obranu.

Bale však prikázal titulky vďaka svojmu neskorému cieľu a cítil sa ako hoci bol odhodlaný splatiť Rafaela Beníteza za rozhodnutie hrať ho v centrálnej útočiacej úlohe.Bale túžia po slobode, ktorú dáva pozícia, a povedal, že hovoril s novým Real manažérom o tom, že sa v ňom používa. Predtým v Real, Bale hrá na alebo vpravo.

“Je to moja najlepšia pozícia,” povedal Bale. “Keď som hral na Tottenham, cítil som, že som hral v mojom najlepšom futbale a keď hrám na Wales, hrám tam a hrám môj najlepší futbal. Je skvelé mať podporu manažéra a prezidenta [Florentina Péreza] a dúfajme, že ich môžem splácať niekoľkými gólmi a trofejami. “Bale sa dostal po voľnom preteku Tottenhamu. Zozbieral majetok a roztrhol sa na ustupujúcom pozadí, predtým, než strieľal z okraja oblasti s vonkajšou časťou ľavého topánka.Lopta sa zlomila a Michel Vorm sa dostal do ruky, ale musel to robiť lepšie. Krvný tlak Mauricia Pochettina dostal Rodríguezov cieľ, ktorý nasledoval po takom kolektívnom vypnutí, manažér počas svojej debutovej sezóny v klube, keď len štyri top-flight tímy priznali viac.Isco loptu z ľavej strany bol dobre vážený, ale ľahkosť, s ktorou Rodríguez ukradol za Eric Dier a pred Danny Rose skóre je čierna známka pre Tottenham. Real mohol mať skóroval viac v prvom polovicu, keď vytvorili spojku šancí, ale mohli sa odraziť na pozitívnom tréningu, s ich ligovou sezónou stále viac ako dva týždne.

Pre Tottenham je akcia dosť bližšia a Pochettino povedal, že teraz sa rád vrátil do Londýna bezprostredne po treťom strelenom play-off proti Miláne, ktorý v neskoršom úvode prehral s Bayernom 3: 0. Múdrosť vstupu do dvoch hier Audi pohára tak blízko k úvodnej liga Premier League stojí za pochybnosti.Rovnako ako pri tejto hre proti Realu, tretie umiestnené kravy začína v 18:15 miestneho času.

“Musíme sa pokúsiť zmeniť usporiadanie letu,” povedal Pochettino. “Je možno lepšie, ak dorazíme v stredu v noci v Londýne, ale ak zostaneme tu, trénujeme tu vo štvrtok ráno a prídu späť neskôr vo štvrtok. Je to pravda, že je to spěch, ale to nie je problém. “Tottenham si užil prvý štartový bod istého prvého štartu od 19-ročného stredopoliaru Dela Alliho. Vyzdobil jazdu s neslýchaným muškátovým ovocím na Luka Modric. Pre Pochettina to však bolo veľa, aby sa o to nestaral, vrátane nadmerného spoliehania sa na Kana, ktorý je v súčasnosti jediným strelcom, ktorý má k dispozícii.

ktorý v krátkom čase skóroval a Sergio Ramos, kapitán Real.On sa nakoniec na Érik Lamela na polčas a bol rezervovaný za 55 minút za scrything cez chrbát Christian Eriksen, ktorý podnietil Kane, aby sa nad tým, aby sa s ním.

“To riešenie bolo dosť zlobivé, “Povedal Kane. “Niekedy môžu urobiť veľa škôd. Sme bratoviaci tam na ihrisku a ako kapitán ich chceš chrániť. “Lamela by mal druhú minútu dostať Tottenham, aby skĺzol a neba z blízkej vzdialenosti po Kyle Walkerovej ale bol to Real, ktorý vytvoril väčšinu šancí v prvej polovici.Jesé chrel strelou z úzkeho uhla a on sledoval, ako odbočený výstrel nakresliť skrúteniu zachrániť von Vorm, zatiaľ čo Bale smeroval úzke široko od Rodríguez voľného kopu a Vorm držal Modric odklonil shot.Spurs skončil byť Spurs po post-Gareth Bale šialenstvo zmizne Prečítajte si viac