Raheem Sterling vie, že po anglickej neskorej show sa pokazil

Súčasne nie je potrebné ísť cez palubu, keď mu Sterling, aby mu dal jeho splatnosť, je sotva známy pre tieto neskoré show a Gareth Southgate to akceptoval ako jednorazovú disciplinárnu záležitosť, ale v konečnom dôsledku. jednorazové.Ponaučenia, klouby znásilnené, a podľa manažéra Anglicka, čas ísť ďalej, žiadne skutočné škody urobiť.

Pointa, však, je, že je svet rozdielu medzi tým, až sa objaví neskoro do Anglicka clo – vyžadujúce ospravedlnenie zo strany Sterlinga pred celým tímom – a ďalšie príbehy, ktoré podnietili nedávnu diskusiu o tom, prečo sa zo všetkých hráčov Southgate zdá, že drží toľko fascinácie pre niektoré z novších novín poháňaných paparazzmi. p>

Odpoveď spoločnosti Southgate, keď sa ho pýtali na nové tetovanie pušky na jeho pravej nohe, mala brániť hráča a objasniť, že to nie je pokus o glamovanie gangov alebo zbraní.Futbalová asociácia už vydala vyhlásenie, v ktorom chváli Sterling za „úprimný a srdečný účet“, v ktorom hráč Manchester City povedal, že tetovanie bolo nedokončené a malo hlbší význam, pretože jeho otec bol zabitý zbraňou. Šterling sa nestratil na podporu, keď sa pre mnohých ľudí začalo podozrievavo cítiť, ako by bolo niečo zlé na niektorých oblastiach pokrytia a konkrétne, že sa stalo kampaňou.

Táto diskusia by nemali byť len prepustení, pretože Sterling sa nedokázal dostať do St George’s Parku, ako bolo dohodnuté, v utorok, namiesto toho sa objavil nasledujúci deň a zistil v procese, že Southgate, na rozdiel od toho, čo niektorí ľudia veria, má náladu.Ale hráč si neurobil žiadnu láskavosť, a ak dúfal, že sa mu podarí vymaniť sa z limelightu, pravdepodobne to nebol ten najmúdrejší ťah na dovolenku na Jamajku a potom, keď sa ostatní hráči Southgaru pripravovali na zápas Sobotňajší zápas proti Nigérii.Raheem Sterling je obeťou začarovaného bulvárneho snobstva Prečítajte si viac

Ako idú indiscretions, toto nie je človek chytený krádež kvetov zo svojho miestneho cintorína, ale vo futbale to predstavuje sumu jasné porušenie disciplíny – tá, ktorá by kadila každého vrcholového manažéra. Ako taký, Sterling by mal byť vďačný Southgate bol tak pochopenie. Bol Sterling stále v rozpore s hrou proti Nigérii? „Rozhodne,“ odpovedal manažér Anglicka.Napriek tomu nie každý manažér by bol taký ochotný a existuje veľa príkladov hráčov, ktorí boli vynechaní ako tresty za podobné incidenty.

David Beckham sa objavil neskoro v Manchestri United a keď bol požiadaný, aby vysvetliť sám seba, obviňoval ho zo svojho syna, Brooklyna, že sa necíti dobre. Sir Alex Ferguson sa rozhodol, že „nie je spravodlivý voči svojim spoluhráčom“ a bol vyhodený z nasledujúcej hry v Leedse. Beckhamovo vysvetlenie sa nestalo: Ferguson si spomínal v jednom zo svojich autobiografií, že jeho hráč nemal „uspokojivý dôvod na neprítomnosť“.

Nedávno Phil Foden, jeden zo spoluhráčov Sterlingu v Manchester City, a Jaden Sancho, z Borussia Dortmund, sa objavil neskoro na tréning s anglickým Under-19s pred zápasom proti Lotyšsku.Manažér Paul Simpson ich upustil. Clarke Carlisle kritizuje „nespravodlivé“ zaobchádzanie s Raheem Sterling Prečítajte si viac

V prípade spoločnosti Sterling existujú aj priťažujúce okolnosti, pokiaľ ide o spoločnosť Southgate, pretože už poskytol hráč navyše deň voľna, zvyšok tímu hlási do služby minulý pondelok. Sterling požiadal o predĺženie, pretože mal rodinný problém počas týždňovej prestávky pre hráčov v Anglicku. Mal niekoľko dní na Ibize, než sa vrátil, aby sa s touto záležitosťou vyrovnal. Potom odišiel na Jamajku na ďalší sviatok a problém, podľa FA, bolo, že nemohol dostať priamy let domov.Spojenie bolo usporiadané cez Miami a z nejakého dôvodu to neurobil.

Southgate riadne dostal v utorok večer ospravedlňujúci telefonický hovor, v ktorom Sterling vysvetlil, že nebude podávať správy o povinnosti podľa plánu. Bez ohľadu na to, kto to bol, by si to vyžadovalo napomenutie.Stalo sa to práve Sterling: muž, ktorý bol v titulkoch oveľa viac, než by chcel za posledný týždeň. Fiver: zaregistrujte sa a získajte náš každodenný futbalový e-mail.

„Mal som diskusiu s hráčom, “povedal Southgate. „Došli sme k dohode a potom sa, v úprimnosti k nemu, chcel ospravedlniť skupine, vysvetlil svoj záväzok tímu a je to hotovo.“ Southgate sa napriek svojmu vyhradenému obrazu nebojí povedať svojim hráčom, keď sa sú mimo riadku. “Išli sme na prechádzku,” bol jeho spôsob, ako ju dať.

Nakoniec však bude dúfať, že to bude búrka, ktorá rýchlo prejde.Niet pochýb o tom, že bol nešťastný – „Dohodli sme sa, že by mohol mať nejaký čas navyše a on bol neskoro po predĺžení času“ – ale tiež chcel, aby bolo známe, že Sterling bol „absolútne“ vo svojich plánoch proti Nigérii a jeho pozícia, ktorá bola pravdepodobne inteligentná správa, najmä v blízkosti majstrovstiev sveta.

Euro by malo byť vďačné – zadĺžené, dokonca – k zhovievavosti svojho manažéra a že pre Southgate to nie je zlá vec, ak je stvrdí odhodlanie hráča zaplatiť ho späť na ihrisku. Odhodiť ho by sa obrátilo, čo by malo byť jednorazovým incidentom do niečoho, čo Southgate trval na tom, že nikdy nebola – kríza – a riskovala rozdiely v rámci tábora.

„Musím povedať, že je celý týždeň trénovaný brilantne, “Poznamenal Southgate.