Puel teší výhra nad Lille. Na poháre nemyslí

Nice patrí k veľkým prekvapením tohto ročníka francúzskej ligy, nenápadný tím je priebežne štvrtý za trojicou oveľa slávnejších celkov. Trénera Clauda Puel naposledy potešila výhra v Lille, kde mnoho rokov pôsobil, na postup do európskych pohárov zatiaľ nemyslí.

“V prvej polovici sme hrali priemer, po prestávke to bet365 bolo lepšie. Vychádzali nám protiútoky, na ktoré sme sa spoliehali. Urobili sme výborný výsledok, dúfam, že takto budeme pokračovať,” hodnotil Puel výhru 2:0.

Loic Remy

Lille v posledných sezónach patrilo k francúzskej elite, tento rok sa mu toľko nedarí, za Nice teraz zaostáva o päť bodov “Lille stále považujem za kandidáta umiestnenie v prvej trojke. Sezona ešte bude dlhá, rozhodnuté nie je nič,” pokračoval tréner Nice.

Claude Puel sa preto odmieta upínať k postupu do európskych pohárov z Unibet  , hoci jeho tím má všetko rozohrané veľmi dobre. “Sústredím sa na súčasnosť. Proti Lille nás podržal brankár Ospina a mladí hráči z lavičky ukázali, že majú hlad po úspechu. To sú výrazná pozitíva,” doplnil.