O zmene pôsobiska som nikdy nepremýšľal, uviedol El Shaarawy

Stephan El Shaarawy sa počas uplynulej sezóny zabýval v základnej zostave AC Miláno, za ktoré bude hrať aj naďalej. O mladého útočníka síce začiatkom leta stáli hnuteľné kluby, lenže Rossoneri jeho predaj odmietli a sám hráč sa teraz nechal počuť, že pre neho prestup nikdy nepripadal do úvahy …

Neapol, Chelsea, Paris Saint-Germain a Manchester City – tieto kluby údajne mali o http://fogadas-online.info ešte len dvadsaťročného útočníka záujem, vedenie Lombardia celku ale El Shaarawyho predať odmietlo a k zmene dresu sa stavia odmerane aj sám taliansky reprezentant.

mancini

“Vždy som bol presvedčený o svojich rozhodnutiach ao zmene pôsobiska som nikdy nepremýšľal. Som fanúšikom Milána od detstva, takže toto angažmán je pre mňa splneným snom. Neodišiel by som, aj keby som mal ponuku treba z Realu Madrid. Odmietol by som každý tím,” povedal el Shaarawy.

“Je tiež pravda, že žiadna konkrétna ponuka od takzvaných veľkoklubov nikdy neprišla. Ja chcem každopádne pôsobiť tu a písať históriu Milána,” dodal pre denník Gazzetta dello Sport. Na San Sire je El Shaarawy od začiatku tohto kalendárneho roka zmluvne viazaný do júna 2018.