NFL round-up: Le’Veon Bell nastavuje Steelers rekord vo víťazstve nad Bills

Le’Veon Bell skóroval trikrát a nastavil franšízový rekord s 236 yardmi ponáhľajúcimi sa pri hľadaní trakcie na klzkom, zasneženom poli, čo viedlo Pittsburgh Steelers k 27-20 víťazstvu nad Buffalo Bills v nedeľu popoludní. / p>

Steelers prekonali tri zásahy, ktoré Ben Roethlisberger vyhral, ​​aby vyhrali svoje štvrté miesto a zlepšili sa na 8-5 a držali krok v play-off AFC. Strata všetko, ale matematicky odstránené účty (6-7) z tvrdenia, a stavia ich do ohrozenia predĺženie NFL najdlhšie aktívny playoff sucha na 17 rokov – najdlhšia, pretože New Orleans skončil 20-ročné sucho tým, že dosiahne postseason pre ich Prvýkrát v roku 1987.

Po strelení v prvom polčase na troj- a sedemdverovom behu odložil Bell hru na úvodnú jazdu tretieho štvrťroka.On mal deväť rushes pre 72 yardov sám a limitoval 82-yard disk waltzing do koncovej zóny z piatich yardov. Fanúšikovia mohli priniesť zbrane na štadiónoch podľa navrhovaného zákona vo Washingtone Prečítajte si viac

Bell tiež mal 62 metrov dostalo na účet 298 zo 460 metrov, ktoré získal Pittsburgh. Bola to druhá trojdvazová hra jeho kariéry a prvá, v ktorej skóroval trikrát. Bell zlomil franšízový rushing rekord, ktorý vytvoril Willie Parker, ktorý mal v decembri 2006 proti Clevelandu 223 yardov.On tiež rozšíril jeho pruh na štyri-rovné hry s 100 yardov alebo viac ponáhľa, rozpätie, v ktorom je v kombinácii pre 620 yardov na zemi.

Lamar Miller strelil Houstonov jediný touchdown a obrana Texans sa zastavila Andrew Luck na Indy je posledný disk hry zachovať 22-17 víťazstvo.

Houston (7-6) si ponechal podiel AFC Južné vedenie tým, že končí jeho tri-hra stráca pruh. Texans zvíťazili v druhom ročníku v Indy, vyhrali deväť priamych proti nepriateľom divízie a dostali svoju prvú rolu Colts v histórii franchisingu.

Hoci to nebolo ľahké. Šťastie viedlo Colts (6-7) k Texans 42-yard line s 1:24 vľavo. Na štvrtom a druhom mieste však blesk prinútil nevyspytateľnú premenu obrazovky na Roberta Turbina a Texans vypršali hodiny.