Neymar zasiahne báječné štyri v Barcelone comeback vyhrať cez Rayo Vallecano

Neymar bol potešený po tom, ako si v sobotu vybral prvé štyri góly vrátane dvoch trestov, ale Brazília vpred nepriniesla žiadne tajomstvo tajomstva jeho úspechu.

Bol to jeden z 23-ročných najlepších výkonov od vstupu do Barcelony v roku 2013, keď šampióni Španielska a Európy bojovali späť od 1-0 dole, aby porazili temperamentný Rayo Vallecano 5-2 v Camp Nou.

Po spomalení v 15. minúte vyhral Neymar a prekonal dvojicu bodových kopov a pridal ešte dva góly v druhom období predtým, než Luis Suárez dosiahol pätinu na domácu stranu neskoro.

Je to prvý hráč z Barcelony, iný ako Lionel Messi, ktorý získal štyri v zápase od Samuela Eto’a v roku 2008 a jeho osem gólov v La Ligu pomáha vyrovnať dopad Messiho neprítomnosti. > Jeden kus zručnosti zvlášť zachytil oko, keď sa Neymar snažil ísť jedným smerom a poklepal loptu cez nohy Nacho pred e Rayo obránca vytiahol nohu a zlikvidoval brazílskeho, aby udelil bodový kop. “” Nemôžem vysvetliť, ako robím veci, bolo by to rozdávať stopy, “povedal Neymar pre španielsku televíziu jeho skvelý pohyb. “Všetko to pochádza z mnohých cvičení.Som veľmi spokojný s víťazstvom a za to, ako sme hrali. Rayo je skvelý tím a stálo nás to veľa, aby sme ich porazili. “Neymar je vynikajúca forma formulára je dobrou správou pred zápasom Barcelonskej ligy skupiny E v BATE Borisov v utorok.

Jeho štyri bránky boli piatou jeho kariérou po dvoch pre Santos a dve pre Brazíliu a dosiahol graf La Liga skôr ako Real Madrid dopredu Cristiano Ronaldo a Karim Benzema, ktorí majú šesť.

Barca víťazstvo dal šampiónov úrovni na 18 bodov s Real po ôsmych zápasov, aj keď Villarreal môže získať najlepšie miesto s víťazstvom doma do Celta Vigo v nedeľu.

source:

https://armonie-discordanti.tumblr.com/

https://waayuppp.tumblr.com/

https://imaginatoryeverything.tumblr.com/

https://honey225.tumblr.com