Musíme sa prebudiť, apeluje na mužstvo Rummenigge

Bayern si v utorok zabezpečil postup do vyraďovacej fázy Ligy majstrov a domácej súťaže navyše vedie s veľkým náskokom, Karl-Heinz Rummenigge napriek tomu dvíha varovný prst. Predseda klubu chce podľa svojich slov predísť tomu, čo mníchovský tím postihlo v minulej sezóne …

Deväťbodový náskok na čele bundesligy a istý postup do osemfinále milionárskej súťaže, ani to Rummeniggemu nebráni v unibet kritike tímu. Ako zápase v španielskej Valencii, tak aj ligový duel v Norimbergu totiž Bayern len zremizoval 1:1 a výkon nepredviedol ideálne.

“Posledné dva zápasy sa mi vôbec nepáčili. Musíme sa prebudiť a prehodiť výhybku späť na ten chod, vďaka bet365 ktorému sme tam, kde sme. Nemôžeme si myslieť, že teraz pôjde všetko samo od seba. Musíme zabrániť tomu, aby sa opakovalo to, čo sa stalo minulý rok, “pripomenul Rummenigge predošlú sezónu, ktorú Bayern načal podobne suverénne, avšak na konci ročníka sa ocitol bez trofejí.

Z vyjadrenia svojho nadriadeného ale nebol príliš nadšený tréner Bayernu Juppé Heynckes. “Viem sám moc dobre, čo mám so svojím tímom robiť. Inak už som si počas tejto sezóny odvykol stále komentovať bet-at-home niečí vyhlásenie,” uviedol skúsený kouč, ktorého zverencov v nasledujúcich dňoch čakajú zápasy s Hannoverom, vo Freiburgu a 1. decembra šláger jesene proti majstrovské Borussia Dortmund.