Milinkovič požiadal o občianstvo, hrať za Slovensko však nemozem

Ďalšie adept na slovenský dres? Hľa ked sa zdalo, že do kádra dua Griga, Hipp bude môcť pribudnúť ďalší hráči inej národnosti, opak je pravdou. Srb Marko Milinkovič síce o občianstvo údajne požiadal, hrať v drese s dvojkrízom na prsiach môcť nebude. Dôvod? Jediný duel za rodnú dvadsaťjednotku.

Pravidlá totiž hovoríme jasne; ak sa hráč už súťažného duelu v drese konaj krajiny zúčastnil, dres dalsej už obliekať nemozem: “Milinkovič odohral Súťažná stretnutie za mládežnícku bet365 reprezentácia Srbska av tom čase nemal slovenské občianstvo. AK by v čase, Ked absolvoval tento zápas, mal už slovenské občianstvo, splnil by v súčasnosť platné podmienky FIFA na zmenu Asociácie, Ktory reprezentuje a Mohol by nastúpiť za Slovensko, “znie stanovisko legislatívneho oddelenia SFZ, ku ktorému dospelí na základni Konzultácie s FIFA.

Pred Caso sa objavila Informácie od srbských médií, podľa ktorych hráč údajne má snahu získať ďalšími štátnej príslušnosti: “Áno, som pripravení byť Súčasti reprezentácia. Tréner Griga ma niekoľkokrát kontaktoval. Pred dvoma mesiacmi som podal potrebné dokumenty a zrejme toto leto by som mal dostať papiere. Slovenský pas by mi navyše Mohol OTVORIŤ Ďalšími dverami, “uviedol.

Srbsko reprezentoval bývalý hráč Košíc v jedinom zápase 21-tky proti JAR. Je však čudné, že vyhlásením vydalo médium jeho rodnej krajiny. Čerstvý majster Corgoň ligy So Slovanom sa však k TEJTO teme pre slovenské médiá zatím nevyjadrila. Pravdepodobne by jeho vyšším spomínané slová spomalil.