Manchester United ponúka Michael Carrick jednoročnú zmluvu, keďže Mourinho kontroluje

Michael Carrick dostal predĺženie zmluvy na Manchester United o José Mourinho, pričom veterán stredopoliar zvažoval, či predĺžiť svoj pobyt na Old Trafford do druhého desaťročia.

Carrick, ktorý sa presťahoval do Zjednotený v roku 2006 z Tottenhamu za prvých 14 miliónov libier, bol mimo kontraktu na konci júna a bol spojený s odchodom od Old Trafford. Avšak príchod Mourinho nahradiť Louis van Gaal začiatkom tohto mesiaca viedol k tomu, že 34-ročný hráč dostal istotu, že sa započíta do plánov nového manažéra na nasledujúcu sezónu a Carrick sa teraz pýta, či zostane. Manuel Pellegrini: Ak Nechcem získať zaujímavú ponuku Budem prestať futbalovať Prečítajte si viac

“Mourinho zaznamenáva vlastný záznam.Je vhodný pre klub a dúfajme, že urobí veľmi dobre, “povedal na začiatku tohto týždňa. “Musím povedať, že je smutné vidieť niekoho, kto stratí svoju prácu, manažér a zamestnanci, ale dobré časy sú vpred.” Mourinho strávil bankový sviatok pondelok stretnutia zamestnancov na United Carrington tréningovej základni, ktorí cestovali z Londýna , Privítal ho výkonný podpredseda Ed Woodward a vydal si prehliadku svojho nového pracoviska vrátane stretnutia sirom Bobbym Charltonom. Po prvotnom nesúhlasu s vymenovaním bývalého manažéra Chelsea sa Charltonovi ukázalo, že MUTV zdieľa vtip s Mourinom, ktorý sa odvolal na víťazstvo Anglicka nad Portugalskom v semifinále finále Svetového pohára v roku 1966. Manchestru United (@ManUtd) Mourinho je tu!Pozrite sa na nášho nového šéfa, ktorý príde na Aon Training Complex…#WelcomeJose https://t.co/qmBsWqat0u 30.května 2016 Charlton ponúkol Mourinho svoje gratulácie a povedal, že bol “šťastný, že vás tu vidí” napriek predtým (MourinhoMatilde) pic.twitter.com/VOEIzVCYji 30, 2016 53-ročný Mourinho a dlhoročný asistent Rui Faria sa pripojili k Charltonovi, Woodwardovi a šéf elitného vývoja John Murtough na prehliadke klubového školiaceho strediska. Portugalská manželka Matilde sa neskôr tweeted ako obrázok svojho manžela mimo Carringtona, ktorý uzavrel vrece United.

Mourinho má naplánovať začatie práce s týmito United hráčmi, ktorí nie sú zapojení do Euro 2016 alebo Copa América, -season školenia 4. júla.