Manchester City je pevne fit sily Manuel Pellegrini znížiť jeho tkaniny

“Vždy sa nám páči silný tím vo všetkých súťažiach a mojou prioritou je vždy ďalšia hra,” povedal manažér Manchester City. “Ale možno tentokrát to bude výnimka. Existujú chvíle, kedy musíte urobiť inteligentné rozhodnutie o tom, čo je najlepšie pre tím. Získanie výberu tímu pre tento zápas mi spôsobilo veľký problém.Nebolo by to dosť ťažké, keby Bet365 sme mohli hrať v sobotu. “Kelechi Iheanacho ukazuje presne to, čo Manchester City hľadá Prečítajte si viac

Pellegrini stratil túto bitku pred nejakým časom a hoci je že iné ligy vo všeobecnosti majú len jednu súťaž domáceho pohára a často prepínajú pomôcky, ktoré pomáhajú klubom s nadchádzajúcimi zápasmi v Ligy majstrov, ostáva rozhodnutie mesta lietať na Ukrajinu v pondelok na poslednú stredu 16. storočia proti Dynamo Kyiv , Alternatívou by bolo, keby sa druhý deň po Chelsea hre použil ako deň odpočinku a utekať na Ukrajinu v utorok. “To by nebola ideálna príprava,” vysvetlil Pellegrini. “Keď letíte tak ďaleko na východ, stratíte tri hodiny, váš tréningový deň je úplne Bet 365 narušený.Mysleli sme si, že je lepšie, aby sme z lietadla dostali let a časové oneskorenie a celý deň sme pripravili ako normálne. “Minulý rok sme vzali na seba riziko, že sme v deň predtým odleteli z Abu Dhabi FA Cup kravatu proti Middlesbrough a to nefungovalo, ale okolnosti boli inak. Ak odletíte späť z Abu Dhabi, prídete o tri hodiny skôr. ”

Aj predtým, ako bola hra Chelsea prenesená do nedele, môžete vidieť, kde sú priority mesta.Pellegrini sa nehádne predstierať kravatu, ktorá bude v piatok na jeseň šampiónov proti súperom, čo by v tejto fáze sezóny žiadal, a ani nemôže sľúbiť, že tím, ktorý umiestni na Stamford Bridge, bude dost silný na ospravedlnenie hry na tie-to-round účtovanie. “Pred týždňami sme povedali fanúšikom, že budeme hrať s mladým tímom,” povedal. “To je všetko, čo Bet365 môžeme urobiť, dúfam, že pochopia. Ak sa rozhodnú nezaplatiť za lístok, pretože to už nie je skutočná hra, chápem to taky.

“Pre mňa je to veľmi ťažké. Všetky ostatné krajiny v Európe majú len jeden šálok. Máme dve a ja som sa ich snažil podporiť. Ale situácia sa nakoniec stane nemožnou.Ak sa nám podarí zostať v pohári FA a taktiež dosiahnuť štvrťfinále Ligy majstrov, prvýkrát bude musieť niekto povedať, ako sa môžeme vo všetkých zápasoch stretnúť. Je to nemožné. ”

Pri spravodlivosti voči Pellegriniovi nie je prvým manažérom Premier League, ktorý by našiel FA Cup, má tendenciu pracovať na úkor tímov s ambíciami Ligy majstrov. Sir Alex Ferguson pravidelne vysielal oslabené strany v domácej súťaži, dokonca aj v Wembley v semi-finále proti Evertonu v roku 2009. Pellegrini má aj problémy s údermi, Kevin De Bruyne, Samir Nasri a Wilfried Bony medzi zoznamom hráčov, nie je schopný zavolať, a práve videl, že jeho strana Bet 365 stratí svoje posledné dve domáce zápasy v lige pre titulov súperov.Čo je manažér v jeho poslednej sezóne v klubu, ktorý má robiť?

Pellegrini minulý týždeň opísal ako ťažké, ale tento týždeň prináša Chelsea, Dynamo a finále majstrovstiev jedného majstra proti Liverpoolu v priebehu osem dní , “Neočakávali sme, že by sme sa doma vzdali ligových bodov, a je frustrujúce, že sa nebudeme môcť vrátiť do liga, aby sme sa pokúsili dať veci správne,” povedal. “Ale posledné dni boli užitočné, myslím. Analyzovali sme s hráčmi veľa vecí, ktoré nerobíme dobre, a preto dúfam, že v dvoch veľkých hrách, ktoré prídem tento týždeň, sa vrátime k normálnym výkonom. ”

že manažér povedal dve veľké hry, nie tri. Zdá sa, že prehliadol nedeľnú súťaž aspoň z hľadiska dôležitosti výsledku. Ktorá je skutočne dosť spravodlivá.Mesto je už v jednom pohári finále a ako sa pripravuje na cestu pre Pep Guardiola, možnosť požiadať o prvé striebro sezóny budúcu nedeľu je povinná apelovať na Pellegrini. Už nie je nič iné, ako Bet365 vyhliadka na to, aby sa City prvýkrát dostal do Ligy majstrov. To by bol pokrok, história dokonca.Všetci vedia, že rast mesta v knockoutových etapách Ligy majstrov je v minulosti v Barcelone prepadnutý, ale v tejto sezóne už šli ďalej ako Manchester United a zdá sa, že majú o niečo ľahšiu cestu do štvrťfinále. >

Nie, že starý vtipný vták ako Pellegrini vezme niečo za samozrejmosť. “Keď sme boli eliminovaní Barcelonou, nebolo povedané, že Barcelona je dobrý tím, hovorilo sa, že City je zlý tím, ktorý nemôže hrať v Európe,” poznamenal. “Teraz sme vyhrali našu skupinu po prvýkrát a musíme sa pokúsiť preukázať, že sme lepší tím ako Kyjev.” Som rád, že sa Uefa rozhodli zrušiť zákaz fanúšikov, pretože bez ohľadu na to, trestné činy, hranie futbalu bez fanúšikov je jedným z najhorších rozhodnutí, ktoré možno prijať.Nechcem hrať na prázdnom štadióne, nie je dobré pre futbal. Sledoval som Kyjevove skupinové hry a je to dobrý tím. Nemôžeme si dovoliť, aby sme si Bet 365 mysleli, že to bude jednoduché. Ak to urobíme, môžeme ísť.

“Vždy sa myslím, keď som bol v Málage. Boli sme tímou, s ktorou sme chceli byť všetci, ale podarilo sa nám vyriešiť niektoré dobré stránky. Ako vždy náš výkon je dôležitá vec, nie tím, ktorý hráme. “