Ladbrokes

Pre začiatok stávkovania a hrania na Ladbrokes je potrebné otvoriť si herný účet. Ten si otvoríte jednoduchú registráciou, vyplnením pár údajov a bezpečnostných otázok k vášmu účtu. Pre začiatok stávkovanie alebo hranie musíte vložiť aspoň minimálny vklad na váš herný účet. Ladbrokes ponúka 16 rôznych mien od eura či libry, cez doláre až po poľské zloté, bohužiaľ česká koruna vo výbere mien chýba.

Ladbrokes bonusy:

Športové stávky: – 100% bonus až do 60 Euro

Poker: – 100% bonus až do 500$

Kasíno: – 100% bonus až do 500 libier

Ladbrokes ponúka a podporuje niekoľko platobných metód a kariet, od klasických Visa a Maestrocard, vrátane PayPal až po Western Union. Ponúka tiež vklady priamo na Ladbrokes kamenných pobočkách. Vami vložené peniaze sa vám na vašom Ladbrokes účte zobrazí prakticky ihneď.

Ladbrokes vklad:

Karty – VISA,MASTERCARD

Peňaženky – Moneybookers, Neteller, Paysafe, Ukash, Click2Pay

Bankový prevod

Poplatky za transfer peňazí z účtu na váš herný Ladbrokes účet nie sú žiadne, výnimku tvoria iba Western Union, tam sa poplatky odvíjajú od prevádzanej sumy. Minimálna vložená čiastka sa pohybuje od 5 do 10 libier. Pri zadaní tzv promo kódu môžete získať bonus vo výške až 60 euro. Promo kód zadávate priamo pri registrácii vášho nového účtu.

Stávková kancelária Ladbrokes ponúka aj možnosť zahrať si známu hru Bingo. Pred samotným začiatkom hry si budete môcť vybrať z niekoľkých rôznych herných modulov. Každý herný modul spoločnosti Ladbrokes ponúka rôzne výhry. Čo viac, svoj herný zážitok si môžete umocniť live chatom ktorý je dostupný v českom i slovenskom jazyku. Naviac vám stávková spoločnosť Ladbrokes ponúka až 100% uvítací bonus, čo nie je ponuka na zahodenie.

Slovenská republika nepatrí medzi prioritné trhy Ladbrokes, preto telefonické hovory sú vedené iba v anglickom jazyku. Ak ale angličtinou nevládáte a máte nejaké otázky na spoločnosť Ladbrokes, môžete využiť aspoň emailovej podpory, na ktorú môžete písať v slovenskom jazyku.

Slovenská podpora:

– live chat

– Email – care@ladbrokes.com

– telefon

– sidlo – Imperial Drive, Rayners lane, Harrow, middlesex, HA27JW, England

Anglické stávkové spoločnosti, medzi ktoré sa radí aj Betsson, sú typické svojimi vysokými maximálnymi stávkami. Bohužiaľ, vďaka faktu, že pre spoločnosť Betsson nie je Slovenská republika prioritným trhom, si budete môcť staviť len za niekoľko sto euro.