Kaká hrá sporadicky. Sám netuší, čo sa stane v januári

Ďalšiu kapitolu plnú špekulácií ohľadom budúcnosti brazílskeho záložníka Kaká otvoril pred niekoľkými dňami z Los Angeles Galaxy odchádzajúci David Beckham. Niekdajší najlepší futbalista sveta av súčasnosti hráč Realu Madrid zatiaľ o záujme amerického klubu nič nevie, rovnako tak netuší, čo sa s ním samotným stane v januári …

“V Galaxy by sme privítali každého hráča jeho kvalít,” napovedal nedávno Beckham, kto by ho mohol nahradiť v úlohe najobletovanejších bet365 hviezdy tímu.

Real Madrid za Kaká zaplatil milánskému AC cez 65 miliónov eur a táto investícia sa mu nevrátila formou kvalitných výkonov hráčov. Ten mal často zdravotné problémy, v prípade stopercentného unibet zdravotného stavu potom často plní úlohu náhradníka.

“Nie, nič som o tom nepočul,” reaguje na možnosť sťahovanie do Los Angeles sám hráč, ktorý tento rok v španielskej lige zasiahol len do piatich duelov, pričom v základnej zostave sa objavil iba raz.

“Naďalej budem robiť svoju prácu, aby som mohol zostať v Madride. Až potom uvidíme, čo sa stane a aké bude mať klub plány. Nie je to príjemná situácia pre mňa ani pre klub. Neviem, čo sa stane, zmluvu bet-at-home mám do roku 2015. Z klubu mi v lete volali a nenašli sme žiadne riešenie. Január? Naozaj neviem, snáď sa dozviem zámery klubu. a ak si nejaké riešenie vyberú, som pripravený rokovať, “hovorí ďalej.