Jonny Williams nebude filmovať, ak Wales oslavuje víťazstvo v Škótsku

Chris Coleman sa pripravuje na kvalifikáciu Svetového pohára proti Srbsku v sobotu sledovaním škótskych zápasov vo Wembley, ale tentokrát Jonny Williams prisľúbil, že si ponechá svoj mobilný telefón vo vrecku, keď spôsobí búrku nakrúcaním hráčov z Walesu, ktorí oslavujú Anglicko poníženie porážky Euro 2016 proti Islandu v júni. Williams, ktorý hrá na Crystal Palace a je v súčasnosti na úveru v Ipswich Town, bol muž zodpovedný za zachytenie záberov Walesskej družstva, ktorá skočila s radosťou tímový hotel po Islande eliminoval Anglicko.Materiál by mal zostať súkromný, ale objavil sa na sociálnych médiách krátko po poslednom píšťale, čo Williamsovi spôsobilo značné rozpaky. “To bola škoda”, uviedol 23-ročný stredopoliar. epizóda, ktorá mala niekoľko ľudí vo futbale. “Neviem, kto to prenikol, aby som bol úprimný. Ale zabili ma.”Williams, ktorý sa narodil v Pembury v Kente a kvalifikoval sa hrať do Walesu prostredníctvom svojho otca, trvá na tom, že za jeho akcie spoluhráčov nikdy nie je nič zlého. tvrdil, že to bol skôr prípad hráčov vyjadrujúcich ich radosť a hrdosť na to, že sú jediným tímom z Británie, ktorý ich prešiel do štvrťfinále v roku 2016.

“Bol to dobrý smiech a ja nemyslím si, že existujú nejaké ťažké pocity, “povedal Williams, ktorý sa zúčastnil štyroch z Walesu” šesť zápasov vo Francúzsku, vrátane semifinálovej porážky proti Portugalsku. “Boli sme posledným domácim národom, ktorý zostal v eurách a samozrejme budeme šťastní. Bolo to tiež prekvapenie, keďže Island bol malým štátnym príslušníkom ako sme my a pre nás to bolo fantastické. A bol to pre nás všetkých mimoriadny okamih.Aby sme vyhrali skupinu po tom, čo sme prehrali Anglicku, bolo to skoro ako dostať našu návratnosť. “Po prvotnom vyhlásení, že nebol” obťažovaný “, ktorý v piatok víťazí vo Wembley, Williams priznal, že bude podporovať Škótsko.Má tiež ďalší dôvod pre ladenie, pričom si uvedomuje skutočnosť, že Wales stále musí čeliť Írskej republike dvakrát v tejto kvalifikačnej kampani. “Bude to podobné, čo budeme očakávať proti Írsku – sledujeme to s tým na mysli, myslím si, že samozrejme keď hráme Írsko, bude to podobná atmosféra.”

, je však jedným kľúčovým rozdielom v zápase Anglicka proti Islandu, keby sa v Škótsku na Wembley prekvapilo. “Nebudem to video!” Povedal Williams a usmieval sa. Williams akceptuje, že tlak bude na Walesu o 24 hodín neskôr, keď budú čeliť Srbsku v Cardiffe v zápase, ktorý nadobudol väčší význam na začiatku 1: 1 v domácom zápase proti Gruzínsku. “Chceme ísť na vrchol a budeme musieť vyhrať naše domáce zápasy, najmä proti tým, ktorí sa budú súťažiť o prvé miesto, takže je to masívna hra – všetci vieme že, “povedal.