Ján Kozák ml. v Bunjodkoru skončil a bude sa súdiť

Dobrodružstvo v exotickom Uzbekistane sa skončilo. Momentálne je kedysi žiadaný stredopoliar bez angažmánu a vinou nevyplatených ¥ peniaze od dnes už bývalého zamestnávateľa sa s ním plánuje súdiť. Návrat na Slovensko nevylučuje, ale v drese košického tímu ho neuvidíme. Ján Kozák mladší.

Po polroku bez angažmánu sa Ján Kozák rozhodol vyskúšať okrom ineho hľa Ázijský Ligu majstrov. Podarilo sa mu to v drese uzbeckého Bunjodkoru, za který v minulosti hrával aj legendárny Brazílčan Rivaldo a trénerom bol Súčasný lodivod brazílskej reprezentácia Luiz Felipe Scolari. Podľa odborníkov aj podmienok je tento klub jedným z top mužstiev v regiónoch a často vyhlasoval, že buduje nové mužstvo. Hľa Preto sa v nom ocitol hľa bývalý slovenský reprezentant. Ako to už býva zvykom, spočiatku vyzeralo angažmán bez problémov. Až Napokon prišli na pretriasa financie a rozhodujuca bolí hľa kameňom úrazu.

“S Výnimkou poslednych Troch-osobná známosť zápasovú som odohral celú sezónu. Po ho skončení mal klub oči! Hracom určité resty. V decembrī som sa vrátil na Slovensko, ale s vedením som sa nedokázal dohodnutú na financiách a dalsej spoluprácu, HOCI ZMLUVY mám platný až do decembra tohto roku. Niekoľkokrát som prejavil ochotu dohodnutom sa, no druhá strana s mojou návrhu nesúhlasila. v tom bol Najväčší problém. Klub mi dlhuje dosť penaz. Skúšal som sa dohodnutú hľa za takú cenu, že z podlžností by som niečo zľavil. Klub však na moje Požiadavky nepristúpil. Celá záležitosť Napokon skončila na FIFA. S Buňodkorom sa budeme súdiť, “uviedol nepríjemné Skúsenosti.

Syn charizmatického tréner MFK Košice VUR skusenost hľa z európskej Ligy majstrov má na klub Ťažké srdce. Do konca prestupového termínu ho neuvoľnil a tak nemozem podpisom zmluva s nikým inym. Finančná ciastka, Ktory uzbecký Zamestnávateľ dlhuje nie je zanedbateľný: “Nechcem to konkretizovať. Ale určite je to dosť veľká ciastka na to, aby som to celé nechal len tak bez povšimnutia. Stojí mi za to, aby som sa súdil a na tie peniaze si počkal. Buňodkor mi nevyplatil mzdu za posledné tri mesiac, Čo je jasne preukázateľné. Takže v prípade, že by sa našiel nejaký záujemca o moje služby, predpokladám, že FIFA by mi na základe toho, že pravda je na mojej strane, transferkartu uvoľnilo ešte pred konečným verdiktom súdu. Čiže Opäť by som Mohol hrať, “Povedala Ďalej bývalý hráč Artmedie Petržalka, který uviedol, že v prípade záujmu pre zmenu kazašského tímu Kajratu Almaty, kde posobi Vladimír Weiss, by si dal povedie.

Za ním ale hľa za Michalíkom či Ceesayom však nepocestuje, bývalý reprezentačný kouč sa mu totiž neozval. Pripadať tak do úvahy návrat na slovenskom Trávniky? “S tím problém nemám. Vždy som hovoril, že ak bude o moje služby zaujme, dokážem sa porozprávať s každým záujemcom,” povedala, no do Košíc IST neplánuje: “Myslím si, že Košice nijako extra pomoc nepotrebujem. Hrajú výborne a brať miesto mladým chlapcom, Ktory začínaj, nemá podľa mňa Veľkú logiku. Otec moje názory spozná. Môj príchod do Košíc nehrozí, “nechal sa pocut a vysvetliť veci na pravú mieru.