Hamburger SV přišel do konce sezóny o Beistera

Obtížná jarní část sezóny čeká na Hamburger SV. Jediný klub, který dosud nechyběl v bundeslize ani jednu sezónu, bude muset hrát o záchranu a navíc se mu v posledních dnech plní marodka. Včera na ní přibyl Maximilian Beister, jenž si poranil kolenní vazy a tato sezóna pro něj skončila…

Severoněmeckému celku vypadl před pár dny ze hry René Adler, který nebude moct hájit jeho svatyni zhruba měsíc, a v přípravném utkání s Vitesse (0:0) si navíc poranil levé koleno Maximilian Beister.

Následné vyšetření pak potvrdilo původní obavy – třiadvacetiletý záložník má přetržený přední zkřížený vaz a kromě operace ho čeká několikaměsíční pauza. “Je to pro mě velký šok, ale už nyní vím, že se vrátím ještě silnější,” uvedl ofenzivně laděný fotbalista na svém facebookovém účtu.

“Je to pro nás samozřejmě hodné trpké. Maxiho je mi moc líto, odehrál na podzim skvělé zápasy a vstřelil za nás důležité góly,” prohlásil sportovní ředitel Oliver Kreuzer, který tak kromě posily do útoku, odkud odešel Artjoms Rudņevs, bude v následujících třech týdnech shánět i nového záložníka.