Girondins Bordeaux – AS Nancy-Lorraine (nedeľa 17:00)

vyber si: 20€ bonus anebo 50€ bonus

Hráčom Bordeaux sa v tomto ročníku stále nedarí tak, ako by si predstavovali. V tomto kole ale neberú nič iné ako víťazstvo. Na vlastnom štadióne totiž privítajú predposledný Nancy.

Po odohraní pätnástich kôl sa Bordeaux pýši iba šestnásť body a pohybuje sa tak veľmi blízko sestupovým pozíciám. V minulom kole ale predviedlo výrazné zlepšenie. V zápase s Caen sa prezentovalo dobrým výkonom a po zásluhe si na svoje konto pripísalo prvý domáci trojbodový zisk.

“Posledné víťazstvo nás naozaj potešilo. V celom tíme zavládol optimizmus a všetci veríme, že nadchádzajúce zápas proti Nancy tiež zvládneme,” vyhlasuje stredopoliar Landry N’Guemo, ktorý prišiel do Bordeaux pred sezónou práve z Nancy. “Tento duel bude pre mňa pochopiteľne trochu zvláštne. Veď som za ne hral desať rokov a poznám tam snáď úplne každého. Som ale profesionál a budem hrať, ako by to bol ktokoľvek iný.”

Tiež Nancy je ale v pozícii, kedy nutne potrebuje každý bod. Po biednom štarte do sezóny sa totiž nachádza na chvoste tabuľky, odkiaľ sa dostáva len veľmi ťažko. Zverenci trénera Fernandez však v posledných týždňoch ukázali, že chcú ísť hore. Veď v minulých piatich dueloch vyválčili na svoje pomery skvelých deväť bodov.

Najradšej určite spomínajú na duel proti PSG. Parížsky veľkoklub totiž dokázali dokonale zaskočiť a na jeho pôde vyválčili senzačné víťazstvo 1:0. O podobné prekvapenie sa budú pokúšať aj teraz, keď sa im opäť moc neverí.

tip: 1
kurz : 1,72

Najlepši kurz :

zdroj: http://www.eurofotbal.cz