Flamini znova rieši budúcnosť, nevylučuje odchod do Marseille

Ďalšie rozhodovanie o budúcnosti pred sebou má Mathieu Flamini. 28-ročný stredopoliar v súčasnej dobe krúti svoju už piatu sezónu v AC Miláno, kde mu v júni opäť vyprší zmluva. Ponúka sa tak hneď niekoľko možností a jednou je návrat do Marseille …

“Čo sa týka mojej budúcnosti, je tu niekoľko možností, kvôli tomu sa o mne tiež toľko hovorí. V túto chvíľu som hráčom Milána a je potrebné dohrať prvú polovicu sezóny, ako najlepšie to bude možné. Marseille? Teraz som tu, potom uvidíme. .. “povedal v rozhovore pre francúzsky bet365 denník L’Equipe.

Flamini prišiel do talianskeho klubu v lete roku 2008 a na ihrisku sa častejšie objavoval iba v prvých dvoch sezónach. Následne sa z neho aj vďaka zdravotným problémom stal náhradník a táto rola mu zostala aj potom, čo pred tohtoročný sezónou pristúpil na nižší plat a podpísal unibet nový jednoročný kontrakt. V Serii A a Lige majstrov zatiaľ nastúpil iba päťkrát, naposledy v utorok do zápasu so Zenitom (0:1).

“Vždy poteší, keď nastúpite v základnej zostave. Počas kariéry vás stretne rad zložitosťou, ale jedná sa o maratón, nie o šprint. Zostávam maximálne koncentrovaný tak, aby som mohol trénerovi bet-at-home dokázať, že so mnou môže počítať,” dodáva.