Feyenoord Rotterdam – PSV Eindhoven (nedeľa 12:30)

vyber si: 20€ bonus anebo 50€ bonus
Domáci Feyenoord privíta na svojej pôde silné PSV. Feyenoord aj Eindhoven pomýšľajú na titul a preto nám toto stretnutie ukáže len to najlepšie z oboch táborov.

Feyenoord šplhá tabuľkou na miesta, kde chce hrať a kam patrí, ale v ceste mu teraz bude stáť v tomto kole silný súper z Eindhovenu. Aj napriek tomu Feyenoord chce zvíťaziť a potešiť svojich fanúšikov, pretože doma zvíťazil poslednýkrát v 9. kole. V poslednom zápase zvíťazil 2:1 na pôde Waalwijk, kde sa ale trápil až do 83. minúty, kedy výhru vystrelil Jerson Cabral.

“Tím je po dvoch výhrach v rade nabudený. Stretnutie, ktoré sme hrali na ihriskách súperov, sa nám podarila. Teraz nás čaká silné PSV, ale hráme doma a fanúšikom chceme dať len víťazstvo. Tí nás každý zápas ženou dopredu a sú naším tzv dvanástym hráčom, takže im veľa dlhujeme. V kabíne vládne dobrá atmosféra, preto svojim chlapcom verím, že pre víťazstvo urobia čokoľvek, “nechal sa počuť kouč domácich Ronald Koeman.

PSV Eindhoven okupuje druhú priečku v tabuľke. V poslednom zápase na domácej pôde privítal Groningem a zvíťazil 6:1. Tím z Eindhovenu patrí ako každý rok medzi ašpirantov na ligový titul. Veľký rešpekt vzbudzuje útok a 42 strelených gólov za štrnásť kôl. PSV nečaká ľahké stretnutie, ale hostia verí, že ho zvládnu a priblíži sa tak vedúce Alkmaare.

“Ideme do Rotterdamu naplno bodovať a potvrdiť našej skvelú formu v tomto ročníku. V tíme je skvelá atmosféra a preto sa tohto stretnutia nebojíme. Celý týždeň sme sa usilovne pripravovali, pretože nehodláme nič podceniť a vieme, že nám domáci nedajú nič zadarmo. Avšak očakávam , že moji chlapci tento zápas zvládnu, “povedal sebavedome tréner Fred Rutten.

tip: 2
kurz: 2,05
Najlepši kurz :

zdroj: http://www.eurofotbal.cz