Expekt

Expekt ponúka jedny z najlepšie hodnotených stávok na internete – s niekoľkými miliónmi zákazníkov z celého sveta as veľmi silnú a dobrou povesťou je lídrom na trhu stávok online. Až plne zariadite svoj účet, môžete vsádzať. Zapojením sa do akejkoľvek hry na Expekt.com hráč potvrdzuje, že sa zoznámil s pravidlami danej hry a súhlasí s tým, že pravidlá každej hry sú dostupné v sekcii “Pravidlá” u športových stávok, v sekcii “Help” v pokrovom klientovi alebo v sekcii “informácie o hre” v okne kasína

Minimálna stávka je 0,10 €, alebo ekvivalent tejto sumy v mene Vášho účtu. Ak však stávkujete v USD, tak minimálna stávka je 1 $. Maximálna hodnota stávky nie je limitovaná, je však limitovaná maximálna výhra na ticket v hodnote 100000 €.

Expekt bonusy:

Športové stávky: – 100% bonus až do 40 Euro

Poker: – 100% bonus až do 500 Euro

Kasíno: – 100% bonus až do 1000$

Poďme sa pozrieť na najčastejšie ponúkané skratky a terminológie, s ktorými sa u Expet môžete stretnúť.
“1X2”: stávka na výsledok po plné hracom čase, zvyčajne sú možné tri výsledky: výhra domácich, remíza a výhra hostí.
“H2H”: skratka pre “Head-to-head” (kto z dvoch hráčov / hráčskych celkov zvíťazí), typ hry s dvoma možnými výhernými výsledky: výhra domácich / hráča 1 a výhra hostí / hráča 2.
“Viacnásobné stávky”: spojenie niekoľkých stávok na jednom ticketu, čo Vám dáva vyšší kurz, ale vyhráva sa iba v prípade, že všetky udalosti na ticketu ste tipli správne.

“Handicap”: druh stávky, v ktorej sa upravuje konečné skóre jedného alebo oboch tímov / hráčov o určitý počet gólov / bodov (podľa zvoleného handicapu tento typ stávky môže mať dva alebo tri možné výherné výsledky).
“Dvojitá šanca”: to je stávka na dva výsledky súčasne, to znamená, “1X” – výhra domácich alebo remíza, “X2” – remíza alebo výhra hostí alebo “12” výhra domácich alebo hostí.
“Polčas”: je to stávka na polčasovej výsledok.
“Polčas / koniec”: je stávkou na výsledok po prvom polčase a na finálový výsledok. Ak si myslíte, že v prvom polčase zápasu gól nepadne, a hostia vyhrajú, tak Vaša stávka by mala vyzerať X / 2.
“Presný výsledok”: je stávka na finálny výsledok stretnutia, napríklad, 1-0, 2-0, apod
“Viac / menej”: to je stávka na celkový počet gólov, ktoré padnú v jednom zápase, treba padne viac ako 3.5 gólu alebo menej.

“Strelec prvého gólu”: je stávkou na to, ktorý hráč dá prvého gola v zápase (alebo že počas zápasu nepadne ani jeden gól).
“Strelec posledného gólu”: je stávkou na to, ktorý hráč dá posledného gola v zápase (alebo že běhen zápasu ani jeden gól).
“Domáci tím strelí gól”: stávka na to, že domáce strelí v hre aspoň jeden gól.
“Hosťujúci tím strelí gól”: stávka na to, že hostia strelí v hre aspoň jeden gól.
“Oba tímy strelí gól”: stávka na to, že každé mužstvo strelí v hre aspoň jeden gól.
Zaujímavou môže byť stávka “výkop”, ktorá sa uzatvára na to, ktoré z mužstiev začne zápasu výkopom, a táto stávka platí, ak výkop sa uskutočnil, bez ohľadu na to výsledok stretnutia čie či stretnutie bolo vôbec dokončené.
Zrušené stávky. Stávky môžu byť zrušené z rôznych dôvodov, väčšinou to záleží na konkrétnych udalostiach, ktoré sú spojené so športovými alebo hernými pravidlami.

Slovenská podpora Expekt:

– live chat

– Email – support@expekt.com

– telefon

– sidlo – GZR 1027 Gzira,Malta