Energybet bonus

Energybet bonusSpoločnosť Energybet bola založená v roku 1999 vo Veľkej Británii a o rok neskôr otvorila výmenu kurzov na internete. Po mnoho rokov to bol rozdiel medzi touto kanceláriou a všetkými ostatnými: v ňom sadzby a kurzy boli stanovené samotnými hráčmi. Energybet sa stal jediným sprostredkovateľom, ktorý z každej výhry odobral 2 až 5%. Najväčšia burza stávok, ktorá je určite Energybet, ponúka veľa zaujímavých príležitostí pre menej skúsených hráčov.

Hráči musia vziať do úvahy, že pokrytie zápasov a disciplín závisí od návrhov iných hráčov, ale môžete napísať svoje vlastné stávky. Na druhej strane, po mnohých rokoch požiadaviek niektorých hráčov bola spoločnosť nútená otvoriť v roku 2012 nezávislú kanceláriu klasického typu bookmakerov. Toto otvorilo dvere pre hráčov, ktorí nemajú dostatok skúseností alebo ktorí neveria v stávkovanie na burze cenných papierov. Prehrávač sa môže voľne prepínať medzi ústredňou a kanceláriou.

Energybet BONUS $ 30 PRE NOVÝCH HRÁČOV “

Samozrejme, nie je nič prekvapujúce, že tak stávkové centrum, ako aj klasická stávková kancelária Energybet ponúkajú veľké množstvo športových podujatí. Treba mať na pamäti, že v nižších ligách alebo menej populárnych športoch môže byť obmedzený počet možností, pretože sú vytvorené samotnými hráčmi. V tomto prípade vás nikto nebráni v vytváraní vlastnej udalosti. Hráč nastaví kurz a výšku a ponúka ostatným. Ak jeden z hráčov reaguje a akceptuje stávku, konečný výsledok rozhodne, kto získa víťaznú cenu s určitou sadzbou.

Ako už bolo uvedené, je potrebné zvážiť komisiu, ale niekoľko percent nie je príliš veľa. Každý deň v zozname športov je asi 30 bodov, medzi nimi aj futbal, tenis, hokej, hádzaná, volejbal, basketbal, baseball, americký futbal, rugby, Formule 1 a ďalších foriem motoršportu, box, bojové umenia, hokej, florbal , futbal, vodné pólo, šípky, biliard, stolný tenis, bedminton, kriket, šach, Olympijské hry, skoky na lyžiach a beh na lyžiach, biatlon, rovnako ako udalosti, ktoré nie sú spojené so športom. Celkom na výmene môžete nájsť až 250 zápasov z rôznych líg.

Tím podpory môžete kontaktovať e-mailom (support@Energybet.com) alebo telefonicky. Treba poznamenať, že podporná služba Energybet nie je medzi najrýchlejšími, takže sa pripravte na niekoľko dní čakať na odpoveď na písomné otázky. Ale výmena stávok Energybet ponúka veľmi podrobné pokyny, z ktorých môžete zistiť takmer všetko, čo je potrebné. Na serveri Youtube sa nachádza niekoľko videoklipov, môžete sa pozrieť na blog Energybet alebo si prečítať fórum.

viac Energybet info: Energybet football betting