Eddie Jones podporí Anglicko, aby zasiahlo svoj vrchol do ďalšieho finále Sportingbet

Je to lákavý obraz, pričom jediným neistotom je presne to, koľko víkendových zápasov bude stále v Japonsku za tri roky. Nie je to len zranenie, ktoré osviežuje väčšinou usadený tím, ktorého si Jones vybral až doteraz, a je tu šanca, aby si päťdesiat Sportingbet novým – alebo recyklovaným – jednotlivcom rezervoval svoje miesta na vlak Anglickej guľky. Južná Afrika sa rozhodla pre fyzickú silu v družstve tvárou v tvár Anglicku Čítať ďalej

Na prednej strane fronty je víkend Elliot Daly, ktorý bol minulý týždeň predtým Jonathan Joseph. Ak by to bolo drsné na stoličke Jozefa, ktorý sa v tomto roku Sportingbet stretol v Anglicku s neúspešným behom pod Jonesom, nie je to náhoda.Jones nemá dostatok miesta, kde je dnes tým, že sa venuje hráčom, ktorí plavili, a to aj na sekundu. Povedal tiež, že to nebolo Dalyho klasické nohy, tempo, schopnosť poraziť muža alebo dlhú vzdialenosť, kopanie, ktoré získalo stredisko Wasps ako prvý štart pre seniorský tím svojej krajiny. Namiesto toho Jones vyzdvihol svoje nadšenie – “je plný energie” – a spôsob, akým reagoval na pôvodne nepochopiteľný pohľad trenéra na neho: “Myslel som si, že musí pracovať oveľa ťažšie a to je to, čo urobil. Robí všetky malé časti hry Sportingbet lepšie. “Inými slovami, Daly sa musel skloniť k Jonesovým metódam, než aby sa spoliehal na svoju rozsiahlu rezervu prirodzeného talentu.Jedným z dôvodov, prečo je plodná Semesa Rokoduguni vynechaná v prospech Marlanda Yardeho, ktorý už presne vie, čo sa od neho požaduje v anglickom drese. “Mám pocit, že Marland a Jonny May majú pravdu na sobotu,” povedal Jones. “Je to iný druh hry a v novembri budú mať ďalšie testy, ktoré budú mať pre Roku pravdu.

” Chcem, aby hral 30-40 Testy pre Anglicko a urobil to, musím sa uistiť, že to, čo sa s ním stalo poslednýkrát [zaniklo po jednej hre], sa nestane znovu. Musím spraviť toho hráča dobre. Chcete urobiť svoj debut ako batsman z testovacej hry na Wace v Perthe proti štyrom západným Indii alebo na rovnej trati v Melbourne proti spinners?Má veci, ktoré ostatné chlapci nemôžu robiť, ale chcem, aby jeho prvý test [pod mnou] bol hra, v ktorej hrá veľmi dobre. Ak to urobí, jeho kariéra porastie. ”

Trochu sa líši od Toma Wooda, ktorý bol prvýkrát pripomenutý od minuloročného majstrovstiev sveta, ktorého Jones vidí ako sebaistú postavu, ktorá môže Sportingbet online nahradiť zranený James Haskell na ihrisku a mimo ihriska. “Má veľké topánky na vyplnenie – a to vám povedie Hask,” povedal Jones s úsmevom. “Ale Wood je prišiel a je plný nadšenia. Má okolo seba o Rambo. Prechádza okolo hotela bez obuvi, má luky a šípy za rohom, má reťazové píly. Hrával 42 testov, ale on prišiel, ako by to bol jeho prvý test.Robí sa pre tím dobre. “Duch Anthonyho Foleyho prekvapí prekvapenie Írska v Chicagu proti všetkým čiernym | The Breakdown Prečítajte si viac

To isté platí aj pre Courtney Lawes, ktorá má vyhrať svoj 50. čiapku v druhom rade a troch hráčov na lavičke – Harlequins tight Kyle Sinckler, Backps Nathan Hughes a centrum Worcester Ben Te’o. Jones očividne vychutnáva potenciál všetkých troch, v neposlednom rade aj svojej výbušnej sily. “Vzali sme Sincklera do Austrálie ako projektový hráč, aby sme videli, od čoho je. Má nejaké atribúty, ktoré nemajú ostatné rekvizity.Ale on nemal trpasličné kúsky, ktoré si dávajú hlavu dovnútra a sú dlho nepríjemné. “Wales a Lions prop Adam Jones riadne vychovával Sincklera v Sportingbet bonus tmavom umení a ďalší Welsh legenda predného radu, Dai Young, zohral významnú úlohu v ošiciach pri prenose cez Hughesa, opísaný ako “celkom vzrušujúci” od ťažko prosperujúceho Jonesa. Cíti rovnako ako Te’o, ktorého predchádzajúci medzinárodný zážitok bol s Samouskou rugbyovou ligou. Či už všetci robia Japonsko v roku 2019, je teraz na nich.