Dynamo Kyiv a šampióni európskeho nedosahovania

Naša srdečná vďaka patrí Pete Waterhouse z Merseyside, hrdina, ktorý si vzal cudgely a bežal s touto, a nezachránil nás žiadny koniec ťažkostí, pretože to znamenalo, že sme to nemuseli. Pre vás, Pete:

“Po prvé, nastaviť niektoré základné pravidlá. Nezahŕňam tu kvalifikačné zápasy, počítajú sa iba celé zápasy Európskeho pohára alebo Ligy majstrov. Tiež ho budem nazývať Európsky pohár, len preto, že dám prednosť tomuto menu a to je to, o čom som bol vychovaný. Bohužiaľ, nenašiel som nikoho, kto by odpovedal Arsenals šterlingu elitnej priemernosti: 17 v rade je dosť úspech. Najlepšie, ktoré som mohol nájsť, je 12 bodov za sebou PSV Eindhoven (1998-2009), štatistika zmiernená tým, že vyhrali súťaž v roku 1988.Real Madrid nedokázal 11 rokov v poradí predtým, ako vyhral 10. ročník európskeho pohára, La Decima, v minulej sezóne.

“Tu je zoznam klubov, ktoré získali najväčšie vystúpenia v európskom pohári bez toho, aby si ich vyhrali. Zahrala som niekoho, kto má viac ako 15 vystúpení a dal najlepší výkon. Majstri z Grécka, Belgicka a Českej republiky majú rovnako ako Rangers. V rokoch 1992 a 1993 sa dvaja finalisti objavili z dvoch skupín štyroch tímov.Rangers a Sparta Prague skončili na druhom mieste vo svojich príslušných skupinách. “Niektoré iné štatistiky Pete našiel zaujímavosť: Benfica vyhrali súťaž prvé dva krát, kým vstúpili, ale odvtedy ho nevyhrali v 29 zápasoch (nikdy viac Než päť po sebe idúcich sezón), zatiaľ čo keltský vyhral súťaž prvýkrát, keď vstúpil, ale znova ho nevyhral v 21 pokusoch (nikdy viac ako osem po sebe idúcich ročných období). Váš stylista je správny, John, Ale len do jedného bodu. Vo dnech, keď riaditelia boli obyčajní starší lídri skôr ako “pomocní rozhodcovia”, bolo tradičné pre staršieho páru použiť vlajku, ktorá bola prevažne červená, zatiaľ čo jeho junior dostal žltú.Toto bolo v dňoch pred zavedením štvrtých úradníkov na kontrolu náhrad a terénnych sťažností zo strany nahnevaných manažérov, takže vedúci riaditeľ bol pridelený k dotykovej línii, ktorá za ňou mala lavičky a náhradné lavice.So štvrtými úradníkmi, ktorí sú teraz na scéne, rôzne farebné vlajky ovládané tými, ktorí riadia línie na futbalových zápasoch, sú čisto na identifikačné účely ako pomôcka pre futbalové kluby alebo novinárov, ktorí môžu potrebovať pomoc pri identifikácii konkrétneho asistenta rozhodcu.

Michael Walker dodáva: “Teraz štvrtý úradník prevzal kontrolu nad náhradami, neexistuje žiadny významný rozdiel [medzi radmi asistenti rozhodcov], s výnimkou prípadov, kedy sa ref dostane so zranením, vyšší asistent prevezme alebo bude na Keď štvrtý úradník prevezme píšťalku. “A tiež ďakujem Ciaranovi Barlowovi, ktorý poskytuje tento príklad toho, ako vyzerajú rôzne farebné vlajky.

Stalo sa to už predtým v Anglicku, Femi, späť V sezóne 1997-1997 v Premier League, keď boli Barnsley, Bolton a Crystal Palace zvrhnuté, keďže boli predošlé sezóny.To šlo priamo k drôtu, ako čitateľ Nathan Atkinson vysvetľuje. “Barnsley a palác boli zbavené zápasov, ale Bolton mal stále reálnu šancu vyhnúť sa obávanému poklesu do posledného dňa,” píše. “Trvalo bojovníci z deväťdesiatych rokov Everton obsadili 18. miesto do konečnej hry, za bodmi za Trotters, ale s lepším gólovým rozdielom. Everton začal dobre proti Coventrymu a dostal sa za Gareth Farrelly, zatiaľ čo Gianluca Vialli dal Chelsea proti Boltonovi. Veľmi dôležité boli fanúšikovia Chelsea, ktorí sa zúfalo snažili vyrovnať a domácu podporu v Stamford Bridge jednomyseľne dostali za hosťujúci tím.Po určitom pretrvávajúcom tlaku Boltona Chelsea odišla s číslami a Jody Morris to 2-0. Everton sa držal za svoj rozhodujúci bod a zostal na gólovom rozdiele a ešte nikdy nebol prepustený z Premier League. “

Nie je to zlá správa pre Crystal Palace. Tom Kelly poukazuje na to, že napriek tomu, že skončili skalné dno premierovej ligy, dostali sa do pohára Intertoto, kde ich turecká strana Samsunspor zrazila 4-0. “Ako uviedli viacerí čitatelia Manchester City je tým, ktorý získal najväčší úžitok z dodatočného lístka Uefa Cup alebo Europa League, ktoré sa udeľovalo najvyššie umiestneným národným združeniam v rebríčku Uefa Respect Fair Play.V roku 2008 Anglicko skončilo stôl a bod Uefa Cupu sa dostal do Manchester City, ktorý začal v sezóne 2008-09 17. júla s víťazstvom 2: 0 v EB / Streymur z Faerských ostrovov Premier League. Rovnaký výsledok doma položil základy pre európsku kampaň, ktorá sa skončila až 9. apríla, keď víťazstvo 2-1 proti Hamburgu nestačilo na to, aby zabránilo tomu, aby prehrali celkovo 4: 3 a vyšli vo štvrťfinále. ARCHÍV ZNALOSTI

V roku 1919 bola prvá divízia rozšírená o 20 až 22 klubov. Počas predchádzajúcich rozšírení boli zvrhnuté kluby z predchádzajúcej sezóny opätovne zvolené, zatiaľ čo najvyššie strany druhej divízie boli povýšené ako obvykle. Takže Derby a Preston, dve najvyššie strany druhej divízie v roku 1915 – došlo k prerušeniu prvej svetovej vojny – skutočne pokročili.A Chelsea, ktorý skončil 19. sezónu, bol podľa očakávania opätovne zvolený. Ale dôvody na útek Chelsea boli trochu ľubovoľné. V roku 1915 mal Manchester United, aby sa vyhnúť spadnutiu, vyriešil svoju poslednú hru (proti Liverpoolu všetkých ľudí). Vyhrali 2: 0 a poslali Chelsea na miesto prestupov, ale predseda Liverpoolu John McKenna musel cítiť nejakú vinu, pretože na lídri AGM v roku 1919 vydal prejav trvajúci na pokračovaní prítomnosti v špičkovom klube klubu Stamford Bridge .

Z nejakého dôvodu však tiež navrhol, aby bol Arsenal, ktorý skončil piaty v druhom mieste, odmenený za ich dlhú službu do Ligy. Mali by nahradiť tím, ktorý prišiel 20. miesto v roku 1915, tvrdil. A tak sa to stalo. Nespravodlivo zvrhnutý klub?Prečo, Tottenham Hotspur. “Kto zmeškal najviac trestov v ich kariére?” Spýtala sa Richard Dennis. “Vyplýva to zo sledovania toho, že pán Rooney chýbal ešte jeden trest proti Liverpoolu minulý mesiac, čo ma napadlo, že musí byť tam pre túto konkrétnu česť. Myslím, že je dosť ťažké vynechať viac ako, povedzme…10, pretože váš klub nebude zdráhať, aby ste viac vzali? “” Rangers dával šampiónov Hearts čestnú stráž v Ibroxe v nedeľu , “Poznamenáva Roland Tye. “Nemôžem si predstaviť, že mnohé (dokonca aj) nejaké tímy zažili v domácom Škótskom najúspešnejšom klube. To ma prinútilo premýšľať: ktoré kluby dali / dostali najväčšiu česť?A existujú v tomto ohľade zaujímavé príbehy (tj tímy odmietajú)? “Facebook Twitter Hráči Pinterest Rangers tvoria čestnú strážcu pre hráčov Hearts na Ibroxe. Fotografia: Jeff Holmes / PA

“Má nejaký hráč v hre v hre prihrávku z” voľného kopu “, trest a rovno do rohu?” Yeoman. “Brentford je Jota v tejto sezóne skóroval v poslednej minúte (alebo prinajmenšom v zranení) štyrikrát (Fulham domov, Wolves domov, Fulham preč, Nottingham Forest domov). Je to záznam? “Pýta sa Tim Griffiths.