DC Spojil sa, aby preukázal, že sú veľké ryby v skamenelom rybníku: MLS víkendový náhľad

Ako mnohí predpovedali, s odchodom oboch Houston a Sporting Kansas City na západnú konferenciu je na východe niečo silného vákua. Snáď najlepším dôkazom o konkurenčnom poklese je DC United. Hoci v súčasnosti na prvom mieste s 10 bodmi – dvoma pred New York Red Bulls – tím v tejto sezóne doteraz vyzeral nesmierne. Ich tri víťazstvá boli štíhle 1-0 záležitosti, niektoré viac náhodné ako iné a ich domáce a preteky série proti súperovi Atlanta Cupu New York Red Bulls vyústili do straty a 2-2 remíza napadnutý minulý víkend na RFK Stadium. / P>

Napriek tomu sa zdalo, že v tomto zápase sa veľmi krátka chvíľa podarilo, že Ben Olsen z východnej konferencie v roku 2014 získal prvé solídne víťazstvo, najmä keď Perry Kitchen dokončil svoju rovinu v 65. minúte.O dve minúty neskôr sa v rohu Felipea dostal do popredia nejaký lenivý lesk, keď Damien Perinelle. New York nakoniec získal bod, keď Lloyd Sam pokračoval vo voľnom kopnutí.

Tento víkend DCU privíta Houston Dynamo z Owena Coylea, ktorý je slávny z víťazstva 3-0 proti Montrealu Impact, O trochu menej oslnivý ako skóru navrhol napriek niektorým dobrým útokom od Ricarda Clarkeho a dieťaťa Rob Lovejoya.S kritickým dopredu Fabiánom Espindolom, ktorý je stále pozastavený až do 25. apríla, bude to pre United dôležitú príležitosť dokázať napriek relatívnej slabosti konferencie, majú tím, ktorý si zaslúži prvé miesto.Real Salt Lake a Vancouver Whitecaps, aby poskytli pohľad na budúcnosť Mid-table bitka?

Real Salt Lake bude hostiť Vancouver Whitecaps tento víkend v Rio Tinto a zatiaľ čo výsledok nemusí byť konkrétne povedať – naozaj, sú v tejto fáze v tejto fáze? – môže nám dať predstavu o relatívnej trajektórii oboch klubov. Vancouver je naďalej prvý na Západe napriek tomu, že minulú nedeľu na štadióne Avaya minulý nedeľný pokles zemetrasenia v San Jose klesol o 1-0.V tomto procese dostal Pedro Morales odloženie červenej karty po tom, ako kopol Adamu Jahna v čreve, a to robí veci trochu zložité pre Carl Robinsona Whitecaps, ktorí sa doteraz ťažko spoliehali na čílskeho, aby poskytli ohnisko v útoku. Táto hra by nám mala poskytnúť dobrú predstavu o hĺbke Vancouveru bez neho a Robinson spomenul, že prinesie buď Nicolas Mezquida, alebo Mauro Rosales, aby vyplnili medzeru. Pokiaľ ide o Real Salt Lake, aj keď túto sezónu nezískali , Nemali za sebou žiadnu rozumnú konzistenciu – majú s Uniou 3-3 remízu, dvojicu nil-nilov, ktorí majú rezervovať sezónu, a pár dobrých víťazstiev proti Toronto FC a San Jose.Zatiaľ čo tím nezaznamenáva obranu proti opozícii – piati hráči zaznamenali všetkých šesť gólov vrátane Jamison Olave a Luke Mulhollanda – ich obranný rekord je impozantný a len 4 góly sú uznané. Nie je to presne ten nehmatateľný objekt, ktorý sa stretáva s nezastaviteľnou silou, ale možno aj odhaľujúcim zápasom pre oba kluby. Orlando City čelí posádke Columbusu, ktorý potrebuje body doma

Ironic, len ak to bolo prvýkrát Sledoval futbalový zápas, najväčšie víťazstvo v sezóne Orlando City prišlo v jednej z ich najmenej presvedčivých výkonov.Niekedy prežil stranu Portland Timbers doma a chcel sa vyliezť zo suterénu Západnej konferencie, tím rozširovania zabezpečil výhru 2-0 zo zadnej časti flóry, v hrudi v guli od 20-ročného Cyle Larina a retaken Pokutový kop od Kaka v blízkosti konca zápasu. Aj napriek tomu, Adrian Heath’s City je stále pravdepodobne lepšie z dvoch nových strán v MLS v tejto sezóne, aj keď tím nemusí ešte vidieť spad z Pedro Ribeiro plánuje dvojmesačnú neprítomnosť po tom, ako začiatkom tohto mesiaca došlo k zraneniu proti DCU. Orlando dostane oveľa prísnejší test sily, keď čelí skúsenej a takmer neformálnej Columbusovej posádke Greggovi Berhalterovi na Mapfre Stadium, družstve, ktoré sa vrátilo z dvojitého silničného stintu s dvomi bodmi.Hoci posádka už má v tejto sezóne dve straty, forma Kei Kamary je neskoro – dva krát proti Vancouveru pred týždňom a polom – naznačuje, že nebezpečný hráč sa usadil dobre do svojich nových výkopov. , Nepravdepodobné víťazstvo mohlo znamenať, že City sa najskôr ocitne na veľmi vyhraniteľnom Východe. Nie je to zlé pre nových chlapcov v purple.FC Dallas sa pokúsi správne na loď proti defenzívne zraniteľný Toronto FC Strata 3-1 proti inak zápasiace Portland Timbers pred pár týždňami mohol byť ľahko vysvetlil Preč ako výkyv pre prvý v meste West Dallas. To bolo prinajmenšom až do chvíle, kedy tím utrpel 4-0 porážku doma s nepriaznivými Colorado Rapids minulý piatok večer.Prvý gól prišiel o dve minúty; Predtým, ako by oznamovatelia Unimasu mohli dokončiť úvodnú líniu, Dominique Badji dokázal dokončiť floated kríž vpravo od Chris Seitz. Aj keď nie všetky góly sú výsledkom chabého obhajovania, v záchytnom poli FCD sa na cieli dostalo zlovestné postavenie Zach Loyda. Colorado, tím, ktorý nedokázal skórovať v predchádzajúcich štyroch zápasoch, sa podarilo ešte trikrát vyhrať proti Oscarovi Parejovi počas ďalších 88 minút.

Nie je potrebné panika samozrejme, ale fanúšikovia klubu Texasu Chcú vidieť nejaké zlepšenie od Loyda a Walkera Zimmermana, keď sa stretnú s obranným tímom s päťhviezdičkovým strediskom v Toronte FC.TFC ešte nemuseli zarábať, keďže v prvom dni sezóny vybrali tri proti Vancouveru, napriek tomu, že je to obvinenie z vyčerpávajúceho rozvrhu.Toronto, rovnako ako Sebastian Giovinco a Benoit Cheyrou, môže streliť na ceste, hoci so šiestimi gólmi zatiaľ v tejto sezóne; Dallasova najlepšia šanca bude mať Fabian Castillo, Blas Perez a Tesho Akindele, ktorí budú skórovať skoro a často. Portland je kvôli víťazstvu (štatisticky povedané) napriek blížiacemu sa návratu Diega Valeriho (roztrhané ACL) a Bude Johnson (zlomená noha) do tímu v Portlande, ktorý je mŕtvym posledným na Západnej konferencii s jediným víťazstvom v ich úcte, existujú dôkazy o tom, že sú to lebky a nie len kvôli inak pôsobivej podobe Fanendo Adiho, Diego Chara A Dairon Asprilla, ktorí všetci vyzerali nebezpečne napriek 2-0 úbytku doma minulý víkend do Orlando City.Existujú aj štatistické dôvody.

Napríklad percento úspory v Portlande, zvyčajne volatilné číslo zo hry do hry pre akýkoľvek tím, sedí na absurdne nízkej úrovni 58,82%. Adam Larsen Kwarasey má svoje problémy v teréne pre Timbers, v neposlednom rade pripustil nemý trest, ktorý Kaka vzal dvakrát minulý víkend, ale on nie je úplne uviazol ako slabé spojenie. Opozičné tímy nebudú skóre rovnakým tempom ako sezóna postupuje, a Timbers môže pridať niekoľko ich vlastné. Medzitým tím Caleb Portera spravidla spravuje viac záberov, ako priznávajú. Zatiaľ čo to nemá sklon naznačovať finálnu tabuľku v MLS, ako je to v iných ligách, určite je to zdravé znamenie.Aj napriek tomu, že tento víkend proti New Yorku FC odišiel z domova, nemusia fanúšikovia Timbersa po pár týždňoch čakať na návrat dvoch z ich najnebezpečnejších štartovateľov, aby videli tímovú výhru.