Campagnaro na odchode z Neapola, rokuje s Interom

Hugo Campagnaro dosť možno po štyroch rokoch opustí Neapol. Skúsenému argentínskemu obrancovi po tejto sezóne končí na juhu Talianska zmluva a domnienku, že k jej predĺženiu zrejme nedôjde, teraz přiživil sám hráč vyhlásením, že koná s milánskym Interom …

Campagnaro v Taliansku pôsobí už jedenástym rokom, v lete 2002 totiž odišiel z materského Deportiva Moroni do Piacenzy, po piatich rokoch prestúpil do janovskej Sampdorie a od júla 2009 oblieka dres Neapola.

To by ale už nemuselo platiť dlho, ako prezradil sám argentínsky reprezentant. “Rokovania s Interom sú v pokročilom štádiu, ale oficiálne nie je nič. O Interu toho viem veľa, hrá tam niekoľko Argentínčanov a bavil som sa s Rodrigo Palacio. Pre túto chvíľu však myslím len na výkony v drese Neapola,” vyhlásil tridsaťdvaročný stopér pre ESPN Argentína.

Campagnaro v práve prebiehajúcej sezóne naskočil do dvadsaťpäť z doterajších dvadsiatichdeviatich ligových zápasov a patrí tak k základným stavebným kameňom Neapola, ktorá aj napriek poklesu formy stále drží druhú priečku v tabuľke.