Betway

Betway je pripravená úplne na všetko a stávkujúci si tu musí pripadať ako v stávkarskom raji. Aj tu Betway potvrdzuje, že patrí k absolútnej spiacich v ponuke stávkových kancelárií. Okrem stávkovanie a stávok ponúka Betway aj niečo extra navyše – online kasíno, plne prispôsobené reálnemu vzhľadu kasín.

Než budete môcť začať hrať jedno z najprepracovanejších online kasín, pokeru alebo live stávok musíte si založiť Betway účet. K tomu vám postačí iba jednoduchá registrácia. Pre registráciu si však musíte stiahnuť práve Betway kasíno klient, na ktorom si vytvoríte svoj vlastný herný účet. Najskôr vyplníte svoje meno, teda meno a priezvisko. Ďalšou položkou nutnú k jednoduchej registrácii bude vaša platná adresa a dátum narodenia.

Dátum vášho narodenia Betway potrebuje len na to, aby zabezpečil, že sa týchto hazardných hier a stávok nebudú zúčastňovať osoby mladšie ako osemnásť rokov. Pri registrácii vám dá Betway na výber z niekoľkých rôznych svetových mien, nechýba euro, libra či doláre, prekvapivo ale ani česká koruna! Ďalej potom zadáte svoju emailovú adresu a telefónne číslo. Po vyplnení týchto údajov potvrdíte prečítaní a súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti Betway. Potom vám už len chýba poslanie prvého obnosu a môžete začať stávkovať, hrať a vyhrávať! Bonus za registráciu, teda tzv uvítací bonus môže byť vo výške až 25 000 Sk!

Betway bonusy:

Športové stávky: – bonus až do20 Euro

Poker: – 100% bonus až do 1000 $

Kasíno: – 100% bonus až do 1000$

Svoj Betway účet si môžete naplniť cez Maestro či Visa karty. Betway nezabudlo ani na veľkú rozšírenosť internetových peňaženiek, ktoré táto spoločnosť tiež podporuje. Betway si neúčtuje žiadne poplatky za prevod vašich peňazí na váš herný Betway účet. Tieto poplatky si ale môže strhnúť banka. Všetky vaše vklady budú prevedené na Betway herný účet okamžite. Minimálny vklad je 20 euro alebo 600 korún. Keď budete úspešne stávkovať, pôjdu vám karty v Betway pokri alebo sa vám podarí pár ťahov v Betway kasíne, môžete svoj počiatočný vklad rozmnožiť o väčší obnos. Ten si môžete nechať opäť poslať do vašej banky, alebo do vašej internetovej peňaženky. U spoločnosti Betway, rovnako ako u iných stávkových spoločností, netrvá prevod peňazí dlhšie ako 3-5 pracovných dní.

Betway vklad:

Karty – VISA,MASTERCARD

Peňaženky – Moneybookers, Neteller, Paysafe, Ukash, Click2Pay

Bankový prevod

Betway patrí k absolútnej špičke medzi stávkovými kanceláriami, a to aj napriek tomu, že bola založená len nedávno, v roku 2006. Betway ponúka skutočne výborne prepracovaný softvér pre hranie pokru a kasíno hier. V ponuke hier v kasíne hravo prekoná ďaleko starší a zaběhnutější stávkové kancelárie. Ďalším obrovským kladom tejto stávkovej kancelárie Betway sú jej bonusy. Veď len úvodný bonus je až 25 000 korún. To nemajú ani spoločnosti s dlhoročnou tradíciou. Všetky vaše stávky navyše môžete vidieť prehľadne zoradené na vašom Betway účte.

Slovenská podpora:

– live chat

– Email – cz-support@betway.com

– telefon

– sidlo – 90/91 Psaila Street, Birkirkara BKR 02, Malta

Českého klienta navyše poteší fakt, že Betway má všetok svoj softvér kompletne v českom jazyku. Podpora českého jazyka je aj na webových stránkach Betway. Ak máte akýkoľvek dotaz na spoločnosť Betway môžete zavolať na info linku alebo napísať na email spoločnosti Betway. Opäť všetko v českom jazyku.