Bet365

Bet365 ponúka teraz bonus 50 € pre každého. Dostanete bonus 100% k Vášmu prvému vkladu. Bude Vám po vykonaní vkladu zaslaný na email desaťmiestny kód, ktorý Vám umožní získať 50 € úplne zadarmo (viac Iinfa dostanete v emailu).

Bet365 má niečo, čo väčšina ostatných nemá, a tým sú live stávky, kde si môžete staviť rôzne príležitosti, takmer, na čo si spomeniete. Napr. v tenisových zápasoch môžete vsádzať každú hru, sledovať tie predošlé a potom sa rozhodnúť, či je v zápase treba výhodou servis, dokonca môžete vsádzať aj jednotlivé lopty v práve probíhajícícm geme. Under a Overy v priebehu zápasu sú samozrejmosťou, aj tie basketbalové, ktoré ponúka celý zápas v live máloktorá kanceláriu, u Bet 365 je to pravidlom. Vo futbale si vsadíte počet rohov, kariet, atď to všetko v live. Navyše sa nestáva, že Bet365 v live uzatvára stávky na dlhšiu dobu, pretože údaje sú veľmi rýchlo aktualizované, nemusíte teda netrpezlivo čakať.

Bet365 bonus : 

Športové stávky:   –  100% bonus až do 50 Euro

Poker:   –  100% bonus až do 1000 Euro

Kasíno: –  100% bonus až do 1000$

Bet365 vklad: Karty – VISA,MASTERCARD Peňaženky – Moneybookers, Neteller, Paysafe, Ukash, Click2Pay Bankový prevod Čo sa týka základnej ponuky, tak na každý zápas máte rôzne príležitosti si staviť. Hladina kurzov základnej. Výbery, vklady bez problémov. V prípade nejakého problému alebo otázky môžete využiť live chat pomoci, ktorý je teraz už aj v češtine. Anglická podpora je Vám k dispozícii celý deň.

Slovenská podpora:

– live chat

– Email

– support-svk@customerservices365.com

– telefon – Bezplatná linka : 00800 12 365 365

– sidlo – Hillside Festival Way, ST1 5SH Stoke-on-Trent Spojené kráľovstvo

Ešte dodáme, že počet LIVE stávok majú obrovský, sú to desiatky denne. Niektoré zápasy môžete sledovať priamo na stránkach v dobrej kvalite, len ak si založíte účet, ste oprávnení sledovať zápasy ako v TV, napríklad keď bude hrať Váš obľúbený tím. http://youtu.be/Kw3u0YEpyfM Ďalšou obrovskou výhodou oproti zvyšku sveta je, že Bet365 Vám počas jedného roka môže darovať niekoľko Euro. Podmienka je jednoduchá. Pokiaľ u tejto spoločnosti budete pravidelne vsádzať za zrozumiteľné čiastky, bude Vám chodiť na emailovú adresu poukaz v hodnote 20€. Či už budete vyhrávať desaťtisíce alebo je prehrávať, tento poukaz budete dostávať s pravidelnosťou mnohokrát do roka. V emailu dostanete kód, ten potom vložíte na stránkach podľa inštrukcií umiestnených v emailu.

Bet365 – 100% bonus na Euro futbal

Bet365  bonus na akumulované stávky na Európsky futbal zahŕňa najlepšie európske ligy, spolu so skupinovou a vyraďovacou fázou Ligy majstrov. Teraz môžete získať bonus až do výšky 100% Vašej výhry, ak uzavriete akumulovanú stávku na Premier League, Sériu A, Primera Ligu, Bundesligu alebo Ligu majstrov. Uzavrite na bet365 pred zápasom akumumulovanú stávku s 3 alebo viac tipmi na zápasy tímov vyššie uvedených súťaží a ak budete úspešný, pridáme k Vašej výhre príslušný bonus.

0-0 peniaze späť

Nenechajte sa už znova otráviť bezgólovým skóre s bet365 úžasnou ponukou 0:0 peniaze späť.

Stavte si pred zápasom na Presné skóre, Polčas/konečný výsledok alebo Scorecast na KTORÝKOĽVEK zápas a ak skončí 0-0, bet365 Vám vráti vklad pri všetkých prehrávajúcich stávkach! Bezgólová remíza nemôže byť najhorším výsledkom s bet 365.

Strelec prvého gólu – Víťaz/Miesto

Stavte si na Strelca prvého gólu – Víťaz/miesto na ľubovoľný zápas na Bet365 bônus , a ak Váš hráč kedykoľvek v priebehu zápasu strelí gól, bet365 Vám vyplatí výhru! Stávky Víťaz/miesto sa vyplácajú na všetkých strelcov gólov s 1/3 kurzu na góly strelené počas 90 min. zápasu.

50% Euro basketbal bonus

S úplne novou ponukou na Euro basketbal od bet365 môžete získať Bet365 bonus až do výšky 50% z Vašich akumulovaných stávok na mužský európsky basketbal. Táto ponuka platí pre akumulované stávky na zápasy najlepších európskych basketbalových líg, Euroliga a Eurocup, a najlepších domácich líg ako španielska Liga ACB, talianska Lega 1 a nemecká Bundesliga. Uzavrite na bet365 akumulovanú stávku pred začiatkom zápasu s 2 alebo viac tipmi na zápasy tímov vyššie uvedených súťaží a ak budete úspešný, relevantný bonus bude pridaný k Vašej výhre.