Bet2u : Підсумки дня 19 першого поділу

Bet2u Türkçe

Betis 3-2 Leganés. Бетіс, який почався в минулі вихідні партія після його історичної перемоги в області Севілья (3-5), слід з радістю в організмі після побиття будинку в Леганес і знаходиться поблизу позиції Європи висновок першого туру.

Реал Сосьєдад 2-4 Барселона. Барселона зміцнила своє лідерство Bet2u після того, як подолати дефіцит у два м’ячі проти Реал Сосьєдад і перемогу в Anoeta, де не виграв вже більше десяти років.

Еспаньол 1-1 Атлетик. Еспаньйолу і Спортивний клуб прив’язаний до імпульсу, в якому Вільямс відповів і забив сім хвилин до Еспаньол нападника Жерара Морено.

Алавес 1-0 Севілья.Одиночна Bet2u мета від Manu Гарсіа 51-й хвилині призвела до повітряного неділю Алавес посилюючи кризу Севілья, нанизуючи їх втретє поспіль поразки в Laliga Santander.

Levante 0-1 Сельта. Сельта три очки було поставлено на карту в його візиту в Ciutat де Валенсія в матчі, в якому Levante заслуговував кращого результату для своєї гри і численні шанси, що його гравці не змогли дати ефект до мети Галицький набір.

Депортиво 1-2 Валенсія. Валенсія, як Сельта в останній грі сезону в Abanca-Ріазор стадіон, rentabilizó помилки Депортіво, який збирався врятувати нічию на останніх хвилинах.

Eibar 0 -1 Атлетик.Гол з французького Гамейро 27-а хвилини Bet2u віддав перемогу над Eibar Атлетіко Мадридом, який прийняв злочин Реал Мадрид, який відчужує десять очок, і натисніть на Барселону, шість очок в стороні і що це відвідати Anoeta грати в неділю проти Реал Сосьєдад.

Реал 0-1 Вільярреал. Реал повернувся, щоб грати в Лізі після надання поганого іміджу проти Вільярреала і втратив на стадіоні Сантьяго Бернабеу з великою продуктивністю воротар Асенхо і кілька Paul Fornals, який закінчився терпінням громадськості Бернабеу

Жирона 6-0 Лас-Пальмас.У захоплюючій зустрічі, Жирона пройшов через Лас-Пальмас, що робить його ясно, що група тренує Paco Джемез доведеться поліпшити багато, щоб вийти з ями класифікації.

Малага 1-0 Хетафе , Кілька Хуан Кала дав Bet2u букмекерських контор онлайн перемогу Хетафе проти Малага і потягнув мотузку тренер Андалузії, Хосе Мігель Гонсалес «Мічел» обговорювали перед матчем і може покинути клуб після втрати в Колізеї Альфонсо Перес.