Bet-at-home

K Bet-at-home sa môže zaregistrovať každý stávkujúci zo Slovenska, a využiť tak naplno výhod, ktoré táto stávková kancelária ponúka. Pre začiatok stávkovania a online hrania vám postačí jednoduchá registrácia. Pri registrácii zadávate svoje pravé meno a priezvisko. Platnú e-mailovú adresu a vaše telefónne číslo. Dôležité je aj potvrdenie o dovŕšení plnoletosti.

Spoločnosť Bet at home sa tak kryje. V Českej republike platí zákaz hrania hazardných hier hráčom mladších ako 18 rokov. Pri registrácii si vyberáte vašu preferovanú menu.

Čo poteší českoých i slovenských stávkarov a hráčov je fakt, že medzi podporované meny patrí jak koruna, tak euro. Pre prípad, že zabudnete svoje heslo, zvolíte si vašu kontrolnú otázku, na ktorú odpoviete. Odpovedzte tak, aby ste odpoveď poznali napríklad aj po roku a pol. Nezabudnite ani potvrdiť prečítaní podmienok spoločnosti Bet-at-home.
Bet-at-home bonusy:

Športové stávky: – bonus až do 100 Euro

Poker: – bonus až do 500 Euro

Kasíno: – bonus až do 1000$

Už zrejme viete, čo spoločnosť Bet-at-home ponúka. Dokonca už viete, čo bude potrebné pre úspešné zaregistrovanie vašej osoby na stránkach stávkovej spoločnosti Bet-at-home. Účet ale nie je všetko. Potrebujete svoj herný Bet-at-home účet aj naplniť. Pre začiatok musíte poslať nejaké peniaze priamo z vášho bankového účtu na váš herný Bet-at-home účet.

Medzi podporované karty patrí Maestro card ale aj Visa. Vami vložená stávka sa musí pohybovať v rozmedzí 5-10 korún, v závislosti na platobnej metóde. Spoločnosť Bet-at-home nezabudla ani na internetovej peňaženky typu PayPal. Z každej uskutočnenej transakcie si stávková spoločnosť Bet-at-home berie 2%. Nie je to veľa, vo finále sa ale môže jednať o pomerne vysoké sumy.

Bet-at-home vklad:

Karty – VISA,MASTERCARD

Peňaženky – Moneybookers, Neteller, Paysafe, Ukash, Click2Pay

Bankový prevod

 

Ak ste si už peniaze na svoj herný Bet-at-home účet vložili, alebo sa vám snáď podarilo tieto peniaze aj rozmnožiť online hraním či stávkovaním, môžete si svoju výhru nechať poslať na váš bankový účet! Z vášho herného Bet-at-home účtu sa tak peniaze presunú na váš bankový účet. Takáto transakcia môže prebiehať aj päť pracovných dní, spravidla ale býva doba ďaleko kratšia. Prvé tri mesiace existencie vášho Bet-at-home účtu, budete svoje peniaze dostávať bez strhnutí poplatku. Od štvrtého mesiaca si začne stávková kancelária Bet-at-home strhávať ymbolický poplatok za každú transakciu. Pre jedného užívateľa to nie je nijako vysoká suma, pre spoločnosť Bet-at-home to ale tvorí pomerne vysokú časť zisku.

Spoločnosť Bet-at-home patrí skôr k priemerným stávkovým kanceláriám. Ponukou online stávok patria k nadpriemeru, a to vďaka stávkam na chrtie dostihy. V LIVE kasíne patrí k priemeru, síce ponúka živé dealerky, nie sú ale jedinou stávkovou spoločnosťou, ktorá toto ponúka. U pokru zamrzí predovšetkým skutočnosť, že si poker stávkovej kancelárie Bet-at-home nezahrá na svojom mobilnom telefóne.

Slovenská podpora Bet-at-home:

– live chat

– Email – service.sk@bet-at-home.com

– telefon – +356-21314833

Pre nás, ako slovenských klientov spoločnosti Bet-at-home, je dobrá správa, že stránky sú kompletne v českom i slovenskom jazyku. Ak máte nejaké otázky na spoločnosť Bet-at-home, môžete napísať mail v slovenskom i českom jazyku. Bet-at-home sa pokúsi na všetky vaše otázky odpovedať. Ak by ste radšej volali, aj cez telefón sa dohovoríte po slovensky.