Benítez chce vyhrať každý zápas. Vyzerá päť trofejí

Rafael Benítez je nadšený z nového angažmán u Chelsea, ktoré je podľa neho to pravé. Španielsky manažér má tie najvyššie ciele a chce uspokojiť náročného majiteľa Romana Abramoviča a fanúšikov, ktorým sa jeho príchod na Stamford Bridge príliš nepozdáva.

“Mojou prioritou bolo trénovať v Premier League, som šťastný, že sa vraciam na lavičke top tímu. Čakal som na správnu príležitosť a tá prišla. Som v tíme, ktorý bude bojovať o trofeje,” hovorí bet365 spokojný Benítez.

52letý manažér zatiaľ dostal zmluvu len do konca sezóny. “Nestarám sa o dĺžku kontraktu, v hlave mám len to, ako vyhrať každý zápas. V hre je päť trofejí. Máme sedem mesiacov na to, aby sme získali čo unibet najviac z nich,” pokračuje.

Benítez si uvedomuje, že bude pod veľkým tlakom fanúšikov. Veľké obavy si ale nepripúšťa. “Na tejto úrovni sa očakáva, že budete vyhrávať trofeje a tiež hrať dobre. Mám z futbalu najvyššej úrovne mnoho skúseností a budem robiť presne to, aby sme bet-at-home vyhrávali zápasy. Myslím, že sa to fanúšikom bude páčiť, som si istý, že ocenia víťazného manažéra , “vyhlásil.