AS Trenčín – FC Nitra

Trenčín skvele vstupil do nového ročníka, který začal jednoznačným domácim víťazstvom 4:0 proti Nitre. Po nevýraznom prvo Polčas sa diváci dočkali pekného futbalu ľan v Druhom Polčas, kedy padli všetky Štyri góly.

Trenčín začala veľmi svižná a príležitosti mal už v 4. minúte, kedy Adiho hlavička tesne minula Chudého bránky. Následne sa hra odohrávala v strede Pola, kde dominoval najme Trenčín, snažiaci sa o kombinačný futbal. V 22. minute zaujalo sólo obrancu a kapitána Nitry Kaspřák, který po peknom prieniku ale mieril iba do rukavíc Volešáka. Nitra nebola v ofenzíva až tak aktívny, ale zhruba desiatej minút neskor mala obrovskú šancu na vedúci gól. Po hrubej chybe v defenzíve AS sa na Trenčianske bránu rutil Šovčík, no jeho Príležitosť zmaril skuseny Volešák. Považania v závere Polčas zvýšili tempo a snažili sa o gól do šatne. Ten sa im v 44. minúte podarilo streliť po zásahu Adiho, no ten bol v postavení mimo hry. Obe mužstvá sa teda po polčasovom hvizde rozišli za bezgólového stavu.

Italy Soccer Serie A

Trenčania skvele vstupil do druhého Polčas a už Po trochu minútach hry sa tešili z úvodného gólu. Po Baezovej akciu sa do dobrej pozíciám dostal Štefánik, který krásnym angličákom spoza šestnástky otvoril skóre – 1:0. Domáci bolí pri chuti ao pat minút padol ďalší gól. Holúbekov centier z ľavej strany sklepol Baez na Adiho, který s absolútnym prehľadom prekonal bezmocného Martina Chudého – 2:0. Vzápätí mohlo byť už 3:0, ale Mondekovu gólové prihrávky na Adiho zachytil pozorný obrancov hostí. Dve minúty po hodine hry sa však Trenčania dočkali tretieho gólu. Postaral sa on druhým zásahom Fanendo Adi, který sa pretlačila cez nedôraznú obranu Nitry a následne prepálili Chudého – 3:0. Zverenci Ľuboša Nosického hrali skutocne krásny futbal, odmenou bol štvrtý gól v 72. mínu. Hattrick dosiahol nigérijskému útočník Adi, který prízemný strelou z hranice šestnástky zvýšil vedenie AS – 4:0. V záverečných minútach sa Nitra snažila o čestný úspech, no to sa im dosiahnuť nepodarilo. V tychto minútach zaujala najme agresivita hosťujúcich fanúšikov, Ktory však bolí po čase spacifikovaní. Trenčín dnes podal skvelý výkon a po víťazstve 4:0 ich diváci odprevádzali do šatne potleskom.