AS Rím – Bologna FC (nedeľa 15:00)

vyber si: 20€ bonus anebo 50€ bonus
V rámci Coppa Italia sa AS Rím neviedlo, jeho fanúšikovia boli svedkami prehry na ihrisku turínskeho giganta. AS navyše nestrelila ani jednu bránku. Podarí sa mu to proti Bologne?

Luis Enrique dobre vie, aké sú úskalia prehier a výhier. Po dlhej dobe si zvyknete a hrozí podcenenie slabších súperov. Práve pred touto vecou španielsky tréner varuje. Ak zostaneme u ligy, AS sa minule viedlo na výbornú, aj vďaka obdivuhodnému tempe zo začiatku zápasu porazilo Cesena 5:1, dve dôležité góly na prekonanie rekordu zaznamenal Francesco Totti. Vďaka tomuto výsledku sú ‘Vlci’ na šiestom mieste s časťou nedohraného zápasu proti Catanii v rukáve.

Kým v lige má forma AS stúpajúcu tendenciu, z Coppa Italia sú už hráči ‘Giallorossi’ vyradení. Jasným výsledkom sa o to postaral turínsky Juventus. Žiadny skórovaný gól, málo šancí a tri góly za chrbtom Maartena Stekelenburga zrazilo ilúzie fanúšikov o ‘talianskej Barcelone’ na zem.

K zápasu ponúka svoj pohľad aj španielsky tréner: “Nemali by sme byť sklamaní, pretože som nevidel mojej hráčov o nič horší, než bol súper,” hovorí v protiklade k výsledku i hre tréner a dodáva: “Výsledok ako je tento sme síce nechceli, ale teraz sa musíme sústrediť na ďalší zápas. ”

“Máme síce ešte veľa vecí pred sebou, na ktorých chceme pracovať, ale ideme správnou cestou. Musíme len pracovať na sebe aj hre kolektívu a nepodceniť žiadneho súpera,” naznačuje lodivod.

Bolognu už tri zápasy nikto neporazil, bezgólovým skóre s Parmu z minulého kola dala Bologne päť bodov náskoku na zostupovej vody a druhýkrát už hráči udržali čisté konto.

Stefano Pioli ako tréner uvádza: “Chýbal nám už len gól. Som veľmi rád za to, ako teraz hráme. Naše sebavedomie neustále vzrastá a to je dobré znamenie. Teraz nás čaká veľmi dôležitý zápas a na to sa musíme pripraviť.”

Bologna sa musí zaobísť bez vykartovaného Gastona Ramirez, ktorého talent by mohol byť veľkým rozdielom hry zverencov Pioliho. Ako jeho spoluhráči zareagujú na AS?

tip:1
kurz: 1,40
Najlepši kurz :