1xbet

Stávková kancelária 1xbet je firma, ktorej história siaha do roku 2007. Od svojho založenia sa firma neustále rozvíja a oslovuje stále širšie a čím ďalej náročnejšie okruh zákazníkov. Dnes môžeme úplne zodpovedne konštatovať, že stávková kancelária 1xbet patrí medzi svetových lídrov vo svojom odbore. Vyznačuje sa okrem iného obrovským počtom stacionárnych kancelárií, rekordným počtom zamestnancov v odvetví, moderným mobilným webom a aplikáciami venovanými niekoľkých systémom.

Už dlho je známe, že aby sme prilákali zákazníka, musíme ho nejako povzbudiť. Stávkové kancelárie sa neustále predháňajú v inovatívnych riešeniach v boji o nových zákazníkov. Výhodné kurzy, starostlivosť o každú podrobnosť v mobilných verziách a aplikáciách, neustála dostupnosť a zákaznícka podpora sú detaily, ktoré rozhodujú o tom, ktorú stávkovú kanceláriu si potenciálny zákazník vyberie. Najdôležitejšie a najatraktívnejšie sú však bonusy! Aké bonusy ponúka svojim zákazníkom 1xbet?

Stávková kancelária 1xbet vychádza v ústrety očakávania svojich zákazníkov a vo svojej ponuke má celý rad atraktívnych bonusov pre nové aj staré zákazníkov. Noví zákazníci môžu počítať s bonusom, ktorý sa vyskytuje v ponuke takmer každej stávkovej kancelárie na svete, teda bonus od prvého vkladu. Zákazníci, ktorí vykonajú prvý vklad na účet stávkovej kancelárie 1xbet, môžu očakávať, že ich prvý vklad bude zdvojnásobený až do výšky 100 EUR!

Bonus za vklad v 1xbet sa priznáva automaticky po vykonaní prvého vkladu, ďalšou výhodou je možnosť vkladať peniaze prostredníctvom internetových peňaženiek, okrem iného také ako Skrill. Pre výplatu bonusových prostriedkov získaných v rámci tejto akcie je nutné ich 5-násobné pretočeniu – čo je podľa štandardov stávkových kancelárií pomerne málo. Jediným dodatočným požiadavkou k pretočeniu bonusovej sumy v 1xbet je uviesť na kupóne 3 sekcie, každá najmenej @ 1.40. Neexistujú však žiadne obmedzenia týkajúce sa športov alebo druhov volených stávok, a to možno nepochybne považovať za veľké plus.

Okrem vyššie uvedeného bonusu za prvý vklad, ktorý má vo svojej ponuke takmer každá stávková kancelária – 1xbet má tiež svoje vlastné pôvodné bonusy. Medzi ne môžeme nepochybne zahrnúť bonus “Lucky Friday”, ktorý vám dáva šancu na zvýšenie každého vkladu za podmienky, že bude vykonaný v daný piatok! Za zmienku stojí tiež bonus nazvaný “Séria A”, ktorý, ako už napovedá samotný názov, umožňuje získanie ďalších výhod za tipovanie zápasov z najvyššej talianskej ligy.

1xbet ponúka svojim zákazníkom sériu tzv. Bonusov “TOTO” dostupných iba na platforme 1xbet. Bonusy “TOTO” v 1xbet sa týkajú najrôznejších športových udalostí z mnohých disciplín. Všetky bonusy “TOTO” spočívajú v presnom natipování zostavy zápasov stanovenej 1xbet, takže zákazníci môžu získať ďalšie peňažné odmenu, určenú stávkovou kanceláriou 1xbet!

Partneri: 1xbet Česko – cz-sazky.com, 1xbet Thailand – th-bookmaker.com