1xbet обложување на интернет

1xbet

1xbet казино бонус (€ 1000 + € 5)
Луксор Вегас казино и игри чекаат на вас, и 1xbet пречекува со казино бонус на прв депозит: 5 € првонаградените по вашиот прв депозит (да се свири на премија слот), а потоа прогресивно бонус пропорционално на износот кој го плаќа, до 1000 евра. Првиот депозит од 5 до 100 евра е во вредност од 25% до 25 €, со потребен превртување еднаков на 60 пати повеќе од бонусот; од 101 до 300 евра во вредност од 50% до 150 евра (превртување 50); од 301 € до 100% до € 1000. Игрите придонесуваат во различни проценти на постигнувањето на целта: слотвите, на пример, вредат 100% од износот што се игра. Добредојдената промоција на обложување на интернет казиното 1xbet е предмет на Условите и условите, кои може да се најдат на бонусната страница.

Мобилна регистрација (паметен телефон или таблета). За регистрација на 1xbet преку мобилен, како прв чекор се бара даночниот код и постепено се користат и други лични податоци потребни за комплетирање на регистрацијата. Во секое време, livechat е исто така достапен на паметниот телефон за да добиете помош од персоналот на букмејкерот.

Проверете ги документите. Отворањето на сметката 1xbet бара испраќање на лични документи во рок од 30 дена. Потврда на идентитет се одвива преку испраќање на двострано копирање на неговиот документ (лична карта, возачка дозвола или пасош) преку директен испраќате на сајтот, documenti@1xbet.com преку е-маил, факс или пошта 06.64893060 ( адреса 1xbet, Viale Alessandro Marchetti 105 00148 Рим). Во спротивно, сметката 1xbet ќе биде блокирана за повлекување, а на 60-тиот ден ќе биде затворена.

Како да добиете бонус од 1xbet. Подолу можете да изберете Добредојдовте Бонус: бонуси 1xbet се кумулативни едни со други, па така вистинските износ на сите загарантирани промоции од 1xbet промо кодот е 2235 €, плус неделна отплата на уште еден бонус. Казино, казино и покер бонуси се плаќаат по нивните први депозити, во обрасците предвидени со наведените услови, додека за бинго се плаќа надомест за игра.

Начин на плаќање. 1xbet, за време на депозитната фаза, прифаќа плаќања направени со:

– кредитни картички (Postepay, Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro)
– електронски паричници (PayPal, Skrill, Neteller и Paysafecard). Бонусите не се плаќаат ако се користат последните три платежни инструменти).
– банкарски трансфери
– ваучер на shophop

Продлабочување на депозитите и повлекувањата на 1xbet во водичот Superscommesse.

Поддршка на корисниците. Услугата за услуги на клиентите 1xbet е достапна секој ден од 09:00 до 09:45. контакти 1xbet се три: livechat, е-мејл (servizioclienti@1xbet.com и documenti@1xbet.com) и телефон на 06,64893050. За да ја затворите гејмерската сметка на 1xbet, пораката мора да биде испратена преку услугата за внатрешни пораки до сметката, наведувајќи ја причината за ослободувањето. Сепак, откако сметката ќе биде потврдена, веќе нема да биде можно повторно да се отвори.

Стриминг во живо. 1xbet нуди живеат, на нивната онлајн телевизија: Серија Б, Лега Про, Француската Лига 1, Купот на француската лига, Англиското првенство, Холандскиот Ередивизи и други фудбалски турнири. Покриеноста на стриминг на bookmaker, исто така, влијае на кошаркарски натпревар (Евролига особено), и на АТП и ВТА Тенис (Дејвис купот федерации првенство и најважните помеѓу турнирите на тимот, и други уникатни турнири). Поглед на состаноците, исто така достапни на мобилната апликација, е бесплатна: за да дознаете како да ги видите настаните се однесуваат на водичот за стриминг на 1xbet.